reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dopajanie

dzięki wszystkim, chyba zdecyduję się na herbatkę z owoców południowych albo o smaku czerwonych winogron :-)
Na początku podawałam herbatkę uspokajającą hipp i mały ją pił, choć wg mnie jest okropna ;-)
Z tą herbatą czarną to prawda, ale przyznam, że u mojej mamy młodemu zdarzyło się wypić słabą zwykłą herbatę i przeżył ;-)
 
reklama
Czytam i czytam i chyba też wypróbuję podane herbatki. Sama nie wiem czy lepiej herbatki dawać do picia czy soczki(ja rozcieńczam te z bobovity)???
 
Kupiłam herbatkę o smaku czerwonych winogron, bo była tylko jedna, więc uznałam, że cieszy się powodzeniem ;-) Jest smaczna, dość kwaskawa, mały pije chętnie, a i mnie smakowała
Co do wody, to niby najlepsza i synek też nieraz pije wodę, ale nie sama wodą żyje człowiek :-p
 
U nas woda i soki odpadaja, Mały nie chce pic. Owocowe herbatki tez nie bardzo, jeszcze jako tako morelowa hippa raz na ruski rok podejdzie.
Ziołowe herbatki pije non stop, ale tylko wersja całkowicie bez cukru, czyli do zaparzania :tak: lub proszek :tak:, granulek nie chce :-(
 
U mojego synka kroluje jablko z melisa oraz POMARANCZOWA hippa po 5 miesiacu wypija ja najlepiej ... no i dla mnie tez jest calkiem calkiem... za to ziolowych tak jak wekszosc dzieci nie za bardzo pije...
 
To moje dziecko jakies dziwaczne jest bo uwielbia ziołowe herbatki.A rumianek to mogłaby chyba litrami pić:laugh2:U nas tez herbatki z Hippa królują.teraz mamy malinę z dziką różą.Przy tej to nawet soczki się schowały;-)
 
reklama
Z tą herbatą czarną to prawda, ale przyznam, że u mojej mamy młodemu zdarzyło się wypić słabą zwykłą herbatę i przeżył ;-)

Moja położna mówiła, że niemowlakom można podawać słabą (kolor słomki), zwykłą herbatę. Jednak ja jeszcze nigdy nie dawałam jej mojemu synkowi. Natomiast podaję mu herbatkę koperkową Hippa, wodę oraz soczki, które w ostatnim czasie chętnie pije.
 
Ostatnia edycja:
Do góry