reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

reklama
Bardzo się cieszę, że wszystko idzie ku lepszemu.
Powiedz mi lekarze coś mówią na temat ewentualnych powikłań związanych z jego wcześniactwem?
 
Bardzo się cieszę, że wszystko idzie ku lepszemu.
Powiedz mi lekarze coś mówią na temat ewentualnych powikłań związanych z jego wcześniactwem?
Narazie wszelkie badania wychodzą dobrze i lekarz nie widzi nic niepokojącego. Wiadomo wszystko wychodzi "w trakcie" i pewne rzeczy mogą pojawić się później. Narazie jednak tak jak napisałam jest w porządku jak na wczesniactwo oczywiście :)
 
@wiola35 piękny Dominiczek. Nabiera ciałka. I kolorem zmienił na różowy. Super. Już coraz więcej aktywności ma. Może sobie popatrzeć na świat. Domyślam się, że tulić się chcecie... natulicie się jeszcze. Jeśli nie w szpitalu, to w domu. Najważniejsze, że maluch rośnie. Może też będziesz miała taką kluseczki jak ja [emoji7]
 
@wiola35 piękny Dominiczek. Nabiera ciałka. I kolorem zmienił na różowy. Super. Już coraz więcej aktywności ma. Może sobie popatrzeć na świat. Domyślam się, że tulić się chcecie... natulicie się jeszcze. Jeśli nie w szpitalu, to w domu. Najważniejsze, że maluch rośnie. Może też będziesz miała taką kluseczki jak ja [emoji7]
Oby, oby :) jeśli chodzi o aktywność to położne mówią że wierciuch straszny. Szczególnie kiedy jest głodny :) mówiły że jak Dominiczek zaczyna się niecierpliwić i wiercić a pielucha ok no to jedzonko :). Jedzonko dostaje co 3 godziny ale Dominikowi podobno trudno te trzy godzinki wytrzymać i dostaje teraz większe porcje. Cieszę się że ma apetyt. No i już ma smoczek także ćwiczenia przed butelka są :)
 
Dzisiaj Pani doktor podesłała takie zdjęcia więc się podzielę ❤️
 

Załączniki

  • image_3667_19700119_140405.jpg
    image_3667_19700119_140405.jpg
    83,9 KB · Wyświetleń: 260
  • image_3645_19700119_140405.jpg
    image_3645_19700119_140405.jpg
    85 KB · Wyświetleń: 257
reklama
Do góry