reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

reklama
Nie sądzę żeby był dłużej dziewczyny które mają dzieci też tu gdzie ja mojego mówiły że to jest maks tydzień. Dziecko po zabiegu wraca z powrotem do Krakowa.
Tak jedzie na zabieg i wraca, długo tam nie będzie. To jeden z najlepszych ośrodków. Niestety retinopatia często dopada tak wczesnie urodzone maluszki. Przykro mi, że was to spotkało, ale powoli nauczycie się z tym żyć. Zawsze mnie dziwiło, że Helenka nie miała. Wydaje mi się, że zawdzięcza to poniekąd wylewowi, bo dostała wtedy heparynę i to chyba ona uratowała jej oczka.
Twój synek jest już nie tylko dzielny, ale i duży. Jak z odwiedzinami na "nowym" miejscu? Czy to znaczy, że już samodzielnie oddycha? Możesz go odwiedzać?
Niedługo będziesz miała go w domku [emoji3526]
 
reklama
Do góry