reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

Dziękuję Ci bardzo. Dzisiaj powiedziano nam że maluszkowi niewiele brakuje do 1700 gr, je bardzo ładnie. Pani doktor mowila, że nie długo właśnie zacznie się uczyć jedzonka z butelki i przeniesiemy się z intensywnej terapii. Mam nadzieję, że jakoś to będzie :)
Kochana mało piszę ale śledzę wasze listy od początku. Wspaniale Dominiczek się rozwija i taka waga ❤️❤️❤️❤️. Zdjęcia z tatą wzruszyły do łez ... Czekamy na dalsze wieści ... Ściskam mocno dzielna rodzinę...
 
reklama
Dziękuję Ci bardzo. Dzisiaj powiedziano nam że maluszkowi niewiele brakuje do 1700 gr, je bardzo ładnie. Pani doktor mowila, że nie długo właśnie zacznie się uczyć jedzonka z butelki i przeniesiemy się z intensywnej terapii. Mam nadzieję, że jakoś to będzie :)
Będzie dobrze. Nawet jeśli po wyjściu z inkubatora zdarza się powroty to nic złego. Po prostu wybierają to, co na dany moment jest najlepsze. Cieszę się, że już bliżej domku
 
Pomysłami właśnie, że jutro środa, dzień Dominika! Zapewne dostaniesz swoje szczęście w ramiona!
Jak on się czuje, ile urósł?
 
Pomysłami właśnie, że jutro środa, dzień Dominika! Zapewne dostaniesz swoje szczęście w ramiona!
Jak on się czuje, ile urósł?
Dziękuję czujemy się całkiem dobrze :) rośnie rośnie, dzisiaj dowiem się ile przybrał na wadze :) je sporo :) jutro środa bardzo mi ten tydzień na szczęście zleciał. Oby się jutro udalo z przytulankiem liczę na to bardzo :)
 
U nas dobrze :) Dominiczek ok i mam nadzieję, że nadal tak będzie. Zapotrzebowanie tlenu 23-25% lekarka mówi, że jak spadnie do 21-22% to zaczniemy ćwiczenia z oddechem samodzielnym. Kangurowania niestety nie było 😭. Dzisiaj Pani doktor nie pozwoliła, bylo przyjęcie nowego dzidziusia. Ale.... Jutro też jedziemy 😁😁😁 bo dopóki mały jest na intensywnej terapii możemy dwa razy w tyg środa, czwartek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze jaki pech, sama jestem okropnie rozczarowana. Nic czekamy na kolejna wizytę. A jak wagowo? Kiedy jedzonko butelkowe już coś mówią?
Masz fotki? Znowu tak bardzo się zmienił?
Najważniejsze, że wszystko idzie ku dobremu a ta kruszynka tak wspaniale sobie radzi!
 
Do góry