reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
WSZYSTKIEGO NAJ.. NAJ.. NAJ... DLA OLUSI Z OKAZJI UKOŃCZENIA TRZECIEGO MIESIĄCA :tak: :-) -Oliwka i ciocia Lucyna


Agutko czekamy na wiesci po wizycie u lekarza :tak:
 
Ojjj,moje kochaniutkie,dziekuje za wsparcie i troske o Zuzanke! :happy2: :-D Dzis Moj Skarbek czuje sie lepiej,no i w nocy dobrze spala. :-D Wlasnie wrocilysmy z przychodni - zmienilysmy Ja. ;-) No i pani doktor powiedziala,ze wszystko jest cacy,tylko ja mam wprowadzic przez kilka dni ostra diete na wszelki wypadek. :-p Zadnego nabialu,slodyczy,warzyw ani owocow. Ostatecznie gotowana marchewke (bleeeeeeeeee :baffled: ) i jablko bez skorki. ;-) Wiec od dzis suchy chlebek,hihi. :-D Moze wreszcie troche schudne. :-p No i ma pic Lactoral kilka dzionkow. Mam nadzieje,ze sie unormuje Jej ta kupka i przestanie byc zielona. :-(
 
Agutko twoja Zuzanka to duza dziewczynka, super że juz zdrowa:tak: a co do diety to mnie by sie też przydała, może bym coś schudła, hehe a tak to się tylko objadam:-D
 
Czesc Mamuski
Jestem tu nowa wlasnie was dzis odkrylam no i jestem w niebo wzieta ze w koncu bede miala z kim porozmawiac.

Wecie co moja mala Karolinka strasznie wklada roczki do buski i sa one cale czerwone i takie brzydkie ni ewiem pani Dr. powiedziala ze ona ma za duzo exymow w slince ale jakos mi to nie wygloda za dobze kremuje jej roczki wazelino i zakladam rekawiczki jak spi ale to tylko gasnie na troszke i jak wlozy tylko do buski to robio sie znowu takie same.. co mam zrobic poradzcie mi???
pozdrawiam
Justyna mama Karolinki:no:
 
reklama
hej karolcia.. nie wiem co poradzic.. bo nie bardzo zrozumiałam o co chodzi.. :(

Franekowi zaczęłam wprowadzać nowe skłądniki ( do swojej diety) i znów go całego obsypało.. i widać zego swędzi bo się drapie po główce.. :( do tego męczy go katar, który Ania przyciągnęła z przedszkola..
jak nie urok to..

no i byłam z nim wczoraj na USG przezciemiączkowym.. okazało się, że jeszcze w ciązy musiało dojść do jakiegoś chwilowego niedotlenienia mózgu bo ma nie rózne rogi komorowe.. jeden róg jest za mocno zaokrąglony.. na razie mamy to obserwować i za dwa miesiace do kontroli.. w styczniu idę z nim znów do neurologa więc moze mnie pocieszy..
jeżeli chodzi o jego ułożenie odgięciowe to sie mocno poprawiło i jedyne co mu do poprawy zostało to nierówne ramionka, ale to przez odpowiednie ćwiczenia łatwo wyrównać..
 
Do góry