reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

A co do kupki to dopuki karmilam pierso to miala normalnie ras dwa razy dziennie a jak mleczko sie skonczylo i zaczelam wprowadzac sztuczne mleko to troche sie zatrzymalo i mala raz czy dwa razy nie zrobila kupki przez jeden dzien ale w ogule to robi na zadko to chyba jest ok. A co do tych roczek czerwonych juz minelo bo Pani Dr. przepisala jakies smieszne kropelki od katarku kture spowodowaly wlasnie te czerwone roczki tyle ze uwielbia ssac paluszki pomuszczie jak mam jo odzwyczajic??
 
reklama
Witaj Karolcia. Napisz coś więcej o sobie i swojej dzidzi - kiedy się urodziła, kiedy ma imieniny itp.
Ja kładę mojego Adasia spać na plecach lub na boczku. Jedynie w dzień jak nie śpi kładę go na brzuszku. Bardzo tego nie lubi i za 3 minuty histeryzuje dlatego co jakiś czas go tak kładę, aby ćwiczył główkę.
 
Czesc Madziu
Z tym lezeniem na brzuszku to moja mala ma tak samo nie lubi poprostu na nim lezec. ona chce siedziec i aby jo podnosic za roczki a ona gluwke zadziera do siedzenia podnosi sie ale ona chyba jeszcze jest za mala na to wiec klade jo ale jak na prostu lezy to sie wkuza wiec wkladam jo do chustawki tam jest pozycjia pol siedzoca wiec moze wtedy wszystko obserwowac..

Moja Karolinka urodzila sie 1 Wrzesnia a kiedy ma imieniny powiem szczeze ze nie mam pojecia ja sama nie wiem kiedy ja mam bo jak bylam mala to wyjechalam z Polski i wsumie nigdy moja Mama nie obchodzila imienin tylko urodzinki:-) .
 
Czyli w sparwie Cebionu i wit. D3 zdania są podzielone:unsure: . No cóż, to chyba jednak zostane tylko przy Cebionie multi.
 
Witaj Karolciu
dzieci chyba maja w naturze to,że pchaja sobie łapki do buzi:-) one tak poznają świat,a na początek siebie.A jak ssie palucha,to też kiedyś przestanie,chyba,że zapodasz małej smoczek;-)
 
Mój Filipek od 2-go tygodnia (wtedy karmiłam piersią) dostaje 1 krople Vigantolu i 3 Krople Cebion multi. Teraz karmię sztucznie więc spytałam naszą pediatrę czy to nie za dużo tej wit. D3 ale ona stwierdziła, że w cebionie jest za mało D3 dla prawidłowego rozwoju a dawka jaką zaleciła jest odpowiednia. Sprawdziła jego ciemiączo i jest odpowiedniej wielkości.
 
Kurcze no to ja juz nie wiem co mam robić podawać tą wit. D3 czy nie podawać razem z Cebionem???:confused: :eek: :baffled: Bądź tu mądrym człowieku i pisz wiersze!:oo2: :unsure:
 
A ja Igorowi wogóle nie podaję cebionu , pediatra nie mówił żeby dawać:baffled: a widzę że raczej wszystkie maluchy go dostają, jak będę na szczepieniu w przyszłym tygodniu to się o to zapytam:tak:

 
reklama
KAROLCIA WITAJ! Igor śpi najchętniej na polecach , tak lubi .Nawet jak go położę na boku to zaraz się przekręci:tak: i śpi na plecach.Na brzuszku leży tylko chwilkę , bo nie cierpi tego .Lubi sobie pooglądać a jak się znudzi to zaraz chce na rączki .Twoja córcia normalnie ssie rączki tak jak każdy inny maluch , Igor ma rączki cały czas w buzi:-D
 
Do góry