reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

Babka która odebrała telefon w poradni kazała nam na wszelki wypadek wziąśc pieniądze gdyby okazało się że trzeba kupic taką poduszkę czy szelki.
 
reklama
A my jedziemy w srode. MAm nadzieje ze bedzie w porzadku wszystko, w koncu to bedzie 13stego. NIe jestem przesadna ale boje sie ze Malenka moze miec cos z bioderkami.
 
Moja Zuzia dzis caly dzionek jest chora. :-( Boli Ja brzuszek i dosc czesto robi kupke,a do tego pokwekuje tak smutniutko... :-( Dalam Jej herbatke koperkowa razem z rumiankowa,a pozniej Smecte... Miala tez 37,7 stopni... Dostala czopek. :-( Jutro zmieniam przychodnie i od razu zapisze sie z Kruszynka na wizyte.
Nie wiem,od czego Jej sie tak porobilo,bo nic nowego nie jadlam. :baffled: Z tego co wiem,panuje grypa jelitowa i moze to podlapala,ehhh... :-( Dobrze,ze chetnie pije i z piersi i z butelki herbatki,bo by sie mi Bidulka odwodnila inaczej. :-( Tak mi Jej szkoda. :-( Az mnie glowa peka,z zalu,ze mi Coreczka tak cierpi... I sie na dodatek juz tak naplakalam,ze szok. :-( Tak mi Jej szkoda,a nie umiem Jej pomoc!!! :-( :-( :-(
 
Agutko zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze, teraz tylko mysl pozytywnie i czesto usmiechaj sie do swojej Kruszynki, ona potrrzebuje radosnej Mamy a nie smutnej :tak: :-)
 
reklama
Agutko mam nadzieję,że Zuzanka dzis czuje sie znacznie lepiej.
Duzo zdrówka Kruszynko;-)
 
Do góry