reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
Dziewczyny czy któraś z Was podaje dziecku jednocześnie Cebion multi i wit. D3??? Ja podawałam od początku i jedno i drugie (Cebion-3 krople, wit. D3-1kropla), takie miałam zalecenia od jednego lekarza, ale ostatnio lekarz u mnie w przychodni powiedział, że to za dużo, że albo Cebion multi albo wit. D3, bo w Cebionie tez jest wit. D3. No i że jak jej tak będe dawać i jedno i drugie to jej ciemiączko za szybko zarośnie:eek: :baffled: . Niby daje jej teraz tylko Cebion, ale mam wątpliwości.:confused: :dry:
 
Chciałam wam tylko powiedzieć, że juz na drugi dzień po naszym wyjezdzie Leo się zkupkał, nie wiem czy to zasługa ciśnienia w samolocie ;-) ale wreszcie sam, bez interwencji zrobił kupke. Od tej pory robi juz co 2-3 dni, mam nadzieję, że tak już zostanie, i się znowu nie zakorkuje!!!! bo jak to dlugo trwało, w sumie prawie miesiac czasu!!! dokarmiam już go więcej butla, bo jednak mleko znowu mi uciekło, i tak sobie myśle, że to ma też na to wpływ, chyba wreszcie się zdrowo chłopak najada! ;-)
 
Agamamaani,Franio szybko sie z ulozeniem uporal,wiec i z rogami tez mu gladko pojdzie,na pewno! :-)

A Zuzia dzis zrobila juz 3 kupki,ale na szczescie normalnego kolorku,hurraaaa! :-D :-D :-D Lactoral ladniusio zadzialal,no i ta moja dieta. :-p Hihi. ;-)
 
Karolcia witahj wsrod nas :-) niestety ja CI nie pomoge bo pierwszy raz slysze o czyms takim :-(

Renee ja od samego pocztaku daje Cebionmulti i Vigantol-tak zalecil nam pediatra jeszcze w szpitalu a potem kazala tak podawac MAłej nasza pani doktor z przychodni, ale napewno sie jej spytam jak bedziemy w przyszlym tygodniu na wizycoe, bo tez mnie to zastanawia teraz

Miśka bardzo sie ciesze ze "mojemu" ulubionemu Leonkowi juz sie poprawilo, napewno teraz wszystko bedzie w porzadeczku ;-)

A moja Oliwcia poki co, od samego urodzenia robi kupke nadal 3 razy dziennie :tak: ALe mnie to cieszy, ze sie bidulka nie meczy tak jak niektore babyboomowe dzieciaczki.
 
no z tymi rogami nie taka łatwa sprawa bo to w mózgu i tego sie rehabilitowac nie da :( ale miejmy nadzieję, ze się unormuje i operowac nie trzeba będzie .. :(

Renee mi mówiono, że jak cebion multi to żęby nie dawać D3 - zwłaszcza jak dziecko na piersi i mama je witaminy!!
 
Agus wiem,że ciężko,ale my chcemy Cię choć trochę rozładować.Będzie dobrze,ciocia edyta Ci to mówi,no...pisze;-)
 
Oliwka jest karmiona butla ale na poczatku przez miesiac byla na piersi a lekarz w szpitalu i lekarka w przychodni i tak kazali dwac cebionmulti i vigantol :baffled:
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak kladziecie swoje pociechy do spania na brzuszku czy na pleckach?
Ja mieszkam w Usa i u nas lekaz zabronil klasc na brzuszek do spania bo podobno dzidzia moze sie udusic nie wiem ja mam metlik w glowie. Moja Mama mowi ze powinnam a jak powiedzialam dla dr. to sie wkuzyla i powiedziala zebym sobie z glowy wybila ten pomysl. Jestem ciekawa jak w Polsce?
 
Do góry