reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

włosy mi nawet mniej sie przetłuszczają niż przed ciąża he he he
Makta powiem Ci że właśnie tego sie obawiam że wstanę niebawem i zacznie sie coś dziac lub nawet nie bede miała jak wstać bo jakieś dolegliwości sie ujawnią:no:
 
reklama
No ja już sobie Nemesis wychodowałam taki 2 cm odrościk-więc pora najwyższa na fryzjera;-). Wcześniej to niedopuszczalne było u mnie ale teraz wolałam sobie trochę ulżyć z tym farbowaniem;-).
Ja też się zastanawiam nad kolorem włosków u Bobaska, bo ja mam blond a mój M ma ciemne prawie czarne. Ciekawe w kogo się wrodzi;-).
 
no mi mówił doktor że rudzielce mają bardzo silne geny i dominujące wręcz. z pierwszym dzieciakiem się sprawdziło bo miał tylko mój nochal i palce pianisty jak to mówi mój tata bo ja mam chude i długie a na gitarze i fortepianie gram więc praktyczne hehe ale reszta to cały Adrian stopy normalnie miał jak z odlewu identyczne tyle że mniejsze. ja teraz prosiłam na usg zeby mi doktor chociaz zdjęcie buzi zrobił co podejrze jakiego ma nochala bo mój małz ma prosty nos aja mam taki zadarty ale maleństwo sie odwrócilo i pokazało tylko dupke.
 
:-D:-D:-D..w takim razie chociaż dupkę możesz sobie porównać..i jej podobieństwo;-).
Ja niestety nie widziałam Maluszka:baffled:. Miałam 3 razy robione usg ale monitor był tylko dla pani gin:angry:! Widział tylko mój M, a aj anie..buuuu.... Gin powiedziała, że i tak mam lepiej bo je czuję...ale mi coś! Ja chciałam też popatrzeć...:baffled:
 
Moje włoski też się zrobiły fajniejsze. Też myłam codziennie, jak mi się bardzo nie chciało, to co drugi dzień, ale ze względu na pracę raczej codziennie, a teraz czasem i trzy dni wytrzymają. Może nie są wtedy cudownie piękne, ale znośne. Ale za to odrost mam konkursowy, nie chce mi się mierzyć dokładnie, ale myślę, że z 10 cm jest :szok: No, ale od zimy nie farbowałam :no:
Zamierzam przed porodem zrobić się na bóstwo, do fryzjera, podciąć kłaki, zafarbować, pedicure koniecznie i jakaś maseczka na twarz, może algi, bo uwielbiam. Pod koniec sierpnia ew. na początku września planuję taki mały maratonik. No chyba że, nie daj Boże, mała się pośpieszy... To pojadę na porodówkę z odrostem, zarośnięta, ze szponami u nóg i w ogóle przepiękna :cool2: Ale kto by się tym w takiej sytuacji przejmował.....:-D
 
:-) No to nas więcej na ten jeden dzień piękności:-D. Mnie najgorzej wkurza, że sobie paznokci od nóg nie mogę pomalować...bo mi brzusio przeszkadza. Jak się kiedyś dorwałam..to efekt był....mizerniutki...:-D Muszę robić słodką minkę do M- oczywiście trafić mu na humorek- i ładnie prosić. Co jednak muszę mu przyznać-robi to bardzo dobrze:tak:
 
ani nie wspominajcie o paznokietkach u stóp. mojego cepa nieszczęsnego nie ma wiec sama muszę obcinac ale to taka gimnastyka dla mnie że głowa mała. chyba już na końcówce mame zatrudnie albo kosmetyczke najlepiej bo nie mam zbyt dobrych skojarzeń z tym jak mi mama manicure robiła za dziecka. przycinała aż za mocno i do bólu a boże broń jak się z bratem odezwalismy ze boli to aż siępurpurowa robiła i tylko klekotała, że mamy nie narzekac.
elinek to masz faktycznie ekstra odrost. ja do takiego nie doszłam nigdy mój rekord 5 cm i nie wytrzymałam i musialam po farbe iśc bo przeciez bym nerwicy dostała. ja tak maseczki sama na buzie kłade i brwi tez sama robie bo kosmetyczce bym z brwiami nie zaufała gdyż mam podwójne :) i to moja wprawiona ręka ma tylko prawo je dłubać :)
 
u mnie wlosy to w sumie tak jak przed ciaza... cienkie, lamliwe...
do fryzjera musze sie wybrac jeszcze przed rozwiazaniem, bo obawiam sie ze po juz nie bede miala tyle czasu :-D zrobie sobie jakies pasemka pod kolor moich co by za czesto nie latac :-D bo jak narazie to co miesiac musze farbowac odrosty, tak mi wlosy szybko rosna... :baffled:
 
No mój odrost sporawy, ale nie rzuca się bardzo w oczy, bo jest zbliżony do mojego naturalnego koloru włosów. :happy2:Więc idzie to przeżyć, ale już mi zaczyna przeszkadzać. :tak:A co do paznokci u stóp - co roku biorę się na sposób i jak się tylko robi ciepło idę do kosmetyczki nałożyć na nie żelik.:cool2: I mam piękne, zadbane całe lato, czasem tylko trzeba isć na dopełnienie. Właśnie idę teraz we wtorek i myślę, że do porodu wytrzymają. A jak nie, to jeszcze raz we wrześniu pójdę. A później już i tak zimno będzie i się stópek nie będzie eksponować.:happy2:
 
reklama
A maseczki też sobie umiem zrobić sama, ale to nie to samo. Uwielbiam jak się mną ktoś zajmuje, to już nie tyle o maseczkę chodzi co o sam zabieg. :zawstydzona/y:Ale to już chyba temat nie na ten wątek :-D
 
Do góry