reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

ja jeszcze żelków na stópki nie nakładałam ale obiecalam sobie ze po porodzie to zrobię i łapki też musze wypielegnowac. choc przyznam mam teraz mocniejsze paznokietki niz przed ciaza i szybko rosną. ale potem pewnie wrócą do stanu sprzed i beda sie zaciagać bo to mi strasznie dolega ze ledwo coś zrobię i mam zadziorki na pazurach. tylko ze chyba u mnie nie da rady na stopach zrobić bo mam bardzo małe paznokcie a ostatni wygląda jak pazurek taki odstający do góry. i raczej nie da sie na niego nałózyc zelu ale jak dobra kosmetyczka to chyba cos wyczaruje:sorry2:
 
reklama
Dobra kosmetyczka da radę :) Ta, do której ja chodzę jest świetna, wszelkie niedoskonałości potrafi ładnie zatuszować. A żelki na stópkach naprawdę polecam, wiadomo, że w nogach paznokcie wolniej rosną i naprawdę na całe lato wystarczają.
 
ja widzialam pare zdjec takich żelków na stopkach i naprawde mi sie to podoba do tego delikatny wzorek jeśli ktoś lubi i naprawde bardzo śliczna nóżka sie robi choc ja chyba na zwykły french się zdecyduję :tak:
 
Dobra kosmetyczka tak jak piszecie wszystko zrobi:tak:. Ja miałam żelki u stóp ale drugi raz się nie skuszę. Pomimo tego, że mam mocne paznokcie to strasznie mi się zniszczyły i do tej pory nie mogę z nimi dojść do ładu. Zostaje mi więc ładnie lakierem malować.
Zabiegi u kosmetyczki to dla mnie raj- te maseczki...te masowanka..mmmm...:-D
A to, że w ciąży paznokcie rosną- u mnie sprawdza się razy 2:-). Rosną jak głupie! Nie zdążę obciąć a już mam znów długie. :-D
 
Boli mnie kość łonowa. Jak chodzę bardziej, ale jak leżę to też. Co to może być?? Stasznie się martwię, bo dopiero dziś wyszłam ze szpitala, a za żadne skarby świata nie chcę tam wrócić! Macie też takie bóle? Czy to może być, że dzidzia JUŻ się wstawia główką na miejsce? Czy może po prostu tylko naciska?
 
elinek ja mam tak od miesiaca dzieje sie tak dlatego ze dziecko ma na dole glowke i dlatego ze kosci sie rozciagaja przed porodem. Mi to nie raz jest bardzo ciezko wstac z lozka tak boli z Jagoda tez tak mialam wszystko przechodzi po porodzie.....
 
ja mam to samo kochana. moje bobo też tą główkę tam czasem tak mocno wpycha, że mam nieraz wrażenie, że zaraz mi wyskoczy i tylko ciągle do majtek zagladam czy mi czop nie odszedł:baffled: ale mi pomaga na to odpoczynek z bioderkami wyżej to się maleństwo troszeczkę cofa wtedy. oczywiście coś za coś bo akurat w moim przypadku jak tak leże to mi uciska przeponę i wątrobę i wtedy ledwo dycham ale z dwojga złego wolę to niż jak mi na dół napiera bo czasem mnie od tego aż tak zakłuje, że podskoczę w łóżku z bólu:baffled:
 
O Boże, dziewczyny, nawet nie macie pojęcia jak mi ulżyło.:huh: Bo jak sobie pomyślałam, że znowu miałabym na tej cholernej patologii wylądować to mi się słabo robiło. Niech naciska maleńka ile wlezie, byle się jeszcze na ten świat nie pchała.
 
Ja też tak mam.:dry: Krzyż i kość ogonowa to mnie praktycznie codziennie bolą. Śpię z poduszką pod plecami. Nie ma mowy o spaniu na płasko tym bardziej że tak samo jak nemesis, mały kiedy leżę naciska mi na przeponę i ciężko mi oddychać. W wątrobę i trzustkę to on mnie kopie od początku upodobał sobie te dwa organy.;-) Jak dużo chodze i główka mi się o spojenie obija to też mam wrażenie że zaraz coś mi odejdzie. :szok:
 
reklama
robicie sobie zelki na paznokciach teraz?
kurcze - ja tez chcialam i caly czas sie powstrzymuję bo wyczytalam gdzies, ze podczas porodu trzeba miec paznokcie widoczne, bo jak cos sie dzieje to one sinieją i to jakiś tam znak jest dla położnej czy doktora - a pod żelkami nie widać...
 
Do góry