reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Im Ryś większy to zauważyłam, że złości sie jak leże na boku. Zaczyna się wtedy wiercic i kopać. A jak położe się na plecy to przestaje. Czyżby mu zaczynało być ciasno? ;-)
 
reklama
to samo u mnie.. lewy bok - wierzganie, prawy bok i plecy - spokój... najgorzej, że jak leżę na boku to Misiek nie ma jak czuć, że dzidzia kopie i mu smutno :-(
 
I u mnie podobnie. Ale w większości bunt przy leżeniu na prawym boku. Sporadycznie na lewym i na wznak. Często też jak siedzę trochę przygarbiona to czuję bombardowanie w podbrzusze....
 
Aha i jeszcze coś. W związku z tym że mały jest coraz wyżej mam czasem wrażenie, że wpycha mi rączki/nóżki pod żebra.:rofl2: Nie wiem czemu ale czasem nie mogę się zgarbić bo mam "coś" pod żebrem.;-)
 
reklama
Do góry