reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dolegliwości ciążowe :(

no proszę......czytam czytam i ...normalnie jak stare baby.. tu rwie tam boli. ani wstać:-D:-D:-D:-D...no ale na pocieszenie powiem Wam że ja....mam to samo:-D:-D:-D:-D:-D
taka już jest ta końcówka...normalnie bieg z przeszkodami:tak:
 
reklama
u mnie wszystkie dolegliwości ostatnio ustały. Chociaż czasami wieczorem nie mogę ruszyć ani ręką ani nogą. Wczoraj miałam taki moment, że wydawało mi się,że malutka za chwilę wyskoczy. Wyprężyła się ze 2 razy i pomyślałam, że jak zrobi to jeszcze kilka razy to będzie po wszystkim. na szczęście uspokoiła się. A stałam w kolejce w NFZ. Nieźle musiało to wyglądać, bo momentalnie skrzyżowałam nogi i zacisnęłam zęby. Przy okienku byłam w 2 sekundy:-):-):-):-):-). Jedna rzecz za to mnie przeraża wymioty. Ostatnio z rana ..... ech.....
 
no i znów mnie zgaga dopadła wrrr, wieczorami czuję się jak pokręcona. Plecy bolą niemiłosiernie więc sobbie chodzę ale wówczas nogi siadają, do tego te skurcze ogólne rozdrażnienie i niemożność znalezienia miejsca. :baffled:
wg mojego M powinnam już się spakować "bo nigdy nic nie wiadomo a jak by co to on mi pół mieszkania do torby spakuje" no ale ja zawsze wszystko na ostatnią chwilę zostawiam ;-)
 
Ja już mam wszystko spakowane i dla siebie i dla małego ... teraz już tylko czekam na jakieś konkretne symptomy porodu :-)
 
Ja zauważyłam dziś dopiero takie grubsze strzępki gęęęstego śluzu, wiec chyba zaczyna się strzępienie czopa, jest rpzezroczysty ale żółty-nie wiem czy to od zółtych globulek czy po prostu taki.
 
reklama
Do góry