reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Nie znamy dnia ani godziny...Oli jeszcze wczoraj wieczorem zastanawiała się czy sączą jej sie wody czy odpada czopek a dziś już tuli maluszka...ehhh wzruszyłam się ;-):-)

a ja mam takiego cykora przed porodowego ze chętnie przepuszczę was wszystkie:-)
 
reklama
Dziewczyny, Mamuśki- może tak miałyście lub macie.
Kolana mi siadają, każde przykucnięcie czy wstanie z kolan powoduje ból kolan, do tego problem z łekotką mam (stara kontuzja)
Może macie jakiś "domowy" sposób na złagodzenie tych dolegliwości, przed ciążą łykałam olej z rekina czy coś w tym stylu więc trochę "smarowidła" w kolanach było, no ale teraz nie wiem:confused:
Z dnia na dzień jest koszmarniej:baffled: przecież nie będę tylko siedziała czy leżała.
 
Enka - proponuję smarować te kolana jakąś maścią p/zapalną i p/bólową. Środki te działają miejscowo więc nie ma ryzyka dla maluszka a przynosi to pewną ulgę. Ja Ketonalem smaruję kręgosłup od paru tyg, bo mam skrzywienie i ból był już nie do zniesienia. Nie powiem że nie boli wcale ale różnica jest duża.
 
AAA dziewczynki apropo zgagi, to chyba jest prawda, ze jak piecze to na wloski:tak:mnie w ciazy normalnie zzerala zywcem, masakrycznie palila:wściekła/y:ale kurcze warto bo Adus urodzil sie z taka czarna czuprynka :-D:-) tak wiec jesli ktoras piecze zgaga niech sie spodziewa ze dzidzia bedzie miala pelno wloskow;-):-p
 
No to zobaczymy co z tą zgagą. Bo mnie męczy stale jak chol.. Przy pierwszym nie pamiętam jak było z zgagą ale synuś był łysiutki długo a potem miał długo jasne delikatne włoski.
 
reklama
Enka musisz poradzić się w aptece. Wiem, że są maście których generalnie nie można stosować w ciąży, ale i są takie, których nie można stosować tylko przez pierwsze 3,4 miesiące, więc jest nadzieja że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Ja proponuję ci póki co robić ciepłe okłady na kolana. A później, po ciąży wzmocnić je GLUKOZAMINĄ.
 
Do góry