reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

reklama
Oj komary w tym roku są okropne, byłam przed chwila na spacerze z koleżanka, usiadłyśmy na chwile na ławkę w parku i zaraz musiałyśmy uciekać:baffled:
 
ja na komarowe bąbelki smarowałam kiedyś spirytus albo ocet ale lekarz powiedział, że z powodzeniem mogę stosować fenistil, ten zel jest genialny wręcz. mi się a nogach takie plamy czerwone porobiły i parę na biodrze miałam. wygladały na liszaje i okropnie swędziały. i gin wyciągnał jakiś tam swój poradniczek i wyczytał, że można fenistil i to tym smarowałam. pomaga naprawdę. ale i tak mi te plamy zostały :dry: mam nadzieję ze po porodzie zejdą
 
Dziewczyny, a brała któraś z was w ciąży tabletki na obnizenie cisnienia?? Ja dostałam wczoraj w szpitalu i dzisiaj cały dzień mnie boli głowa i jakos tak dziwnie sie czuję. Ale jeśli to ma byc warunek tego, że moje cisnenie sie ustabilizuje to ja wole cierpieć...w niedziele znowu bedzie u mnie połozna to sie podpytam ale do Was mam bliżej :tak::tak::tak::tak::tak:
 
makta hehe u mnie z cisnieniem 80/40 to by mi raczej musieli zapodać leki o przeciwnym działaniu niż twoje :) jak byłam na kosultacji u internisty to akurat pogoda była ok bo chłodniej to zaszałam z ciśnieniem i miałam AŻ 90/60. ale jakos jak położna mnie bada zawsze to powyżej 85/50 nie idzie a zawyczaj jest niżej troszeczku. a kawki nie bardzo mogę bo żelazo biorę bo anemia i lekarz poweidział, że kawa wypłukuje żelazo. więc taki chodzący trupek ze mnie jeśli chodzi o ciśnienie krwi :)
 
No tak Nemesis kawa wyplukuje tez magnez a to dla ns tez wazne...jak jego za malo to skurcze jak ta lala.
I bardzo Ci zazdroszczę tego cisnienia...chociaz z drugiej strony wiem, ze niskocisnieniowcy tez sie potrafia kiepsko czuć. Ale uwierz mi lepsze za niskie niż za wysokie i jeszcze skaczace do tego. Szał po prostu...
 
ooo tak o skurczach wiem co nieco:dry: dlatego teraz łykam magnez ale też ze względu na problemy z sercem bo mi coś na ekg źle poszło i lekarka zaleciła. moja kuchnia wygląda jak apteka normalnie. same pudełka z lekami i ciągle ciś dochodzi. to globulki, to na mocz, na krew itd. paranoja:sorry2:
 
Jak lekomanki normalnie jesteśmy :) ja w sumie do tej pory łykalam tylko witaminki dla ciężarnych ,aspargin bo najlepiej na mnie działa, lactovaginal okazjonalnie no i teraz te cholerne piguły na cisnienie...i tak mnie ta głowa boli ze az zaczynam sie irytowac powoli...
 
reklama
O jejq! Ja nawet jak bylam chora to sie czosnku najdlam.. i nie ma ze to tamto.. a jak boli glowa to kawusi.. a jak noga.. to leze.. Tylko zelazo lykam.. bo zbraklo we krwi ehehe a tak.. to sie bronie rekami i nogami,zeby nie lyknac zadnej tabsy!
 
Do góry