reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Oj tak Dooda te bóle sa faktycznie nieznośne. I teraz ja tez bardzo dokładnie rozumiem dlaczego ciężarne kobietki chodza w taki specyficzny sposób
Bo jak tutaj normalnie chodzic jak wszystkie kosci bolą??
I właśnie po wczorajszej wizycie w szpitalu tez tak pomyślałam...jak dobrze, ze wszystkie te dolegliwosci miną jak juz bedziemy miały swoje dzidzie na świecie:tak:
 
reklama
Potwierdzam, że te bóle bioder są naprawdę uciążliwe!!!:baffled: Ja dziś całą noc nie mogłam przez to spać a ten ból mam dopiero od dwóch dni:-( Słyszałam ze po tygodniu wszystko już się rozejdzie:-) wiec jeszcze tylko kilka dni.
 
Oj siwaq zycze Ci tego...bo mnie tak łapie od czasu do czasu i to już trwa troche więcej niz tydzień. Ale mam nadzieję, ze u Ciebie bedzie inaczej. u mnie te bóle nasilaja sie zawsze jak długo chodzę...a w nocy tradycyjnie od spania na bokach boli mnie raz lewe raz prawe biodro. Ale juz sie chyba troche przyzwyczaiłam ;)
 
ja mam dziwne pytanie : czy Was w ciąży też komary bardzo bardzo pokochały ?? :tak: bo u mnie nikogo nie gryzą tylko mnie ... jestem cała w bąblach :baffled:
 
Elunia.. w tej ciazy moze nie, bo nie mam stycznosci, ale w poprzedniej mnie bardzo pokochaly koty... ja sie tyle naczytalam o tej toksoplazmozie a tu kot za kotem lazil za mna... :-D:-D Nawet kot siostry ktory nigdy do mnie nie podchodzil, lasil sie jak nie wiem.. jakbym miala jakis czujnik... haha
 
Elunia- i mnie też pokochały komary..i to nie tylko ale wszelkie robactwo! A ja się tak brzydzę, że...brrrrr...po komarach zostały mi przez dwa m-ce bąble!!!!!! A teraz mam w tych miejscach czerwone plamy!!!:confused::baffled:. To jakieś mutanty chyba były!
A robactwo począwszy od much, os, po szczypawicach skończywszy. Wczoraj nawet nawiedził mnie taki ogromny pasikonik zielony w kuchni...nie zauważyłam go i na mnie skoczył...O matko! Jakiego rabanu narobiłam...M przyleciał bo myślał, że Bóg wie co się dzieje...a tu robalek skakał sobie po mnie....łeeeeeee..paskudztwo....:-D
 
ja też się dołączam do tych które zostały pokochane przez komary. a ja już mam dość chodenia jak pingwin bądź kaczka. ale jeszcze troszeczkę od poniedziałku 35 tydzień i jak minie to się też dobiream do herbatek zs liści malin i tego wisiołka cełego czy jak mu tam :tak:
 
a macie jakiś dobry sposób na to żeby tak nie swędziało ?? jakieś sposoby wskazane dla kobiet w ciąży oczywiście :)
 
reklama
Do góry