reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

nasz był do 30 tyg pośladkowo, zamartwiałam się, zaczęłam robić ćwiczenia, zabawy z latarką i pewnej nocy poczułam jak coś się mocno napina, jestem pewna, ze wtedy się rpzekręcił, usg pokazało już pozycję główkową:)
 
reklama
Moje maleństwo tez jest ułożone główkowo od 30 tc. wiem ze na pewno, a możne i wcześniej było...
Jak byłam na wizycie w 34 tc. to lekarz stwierdził ze mam za twardy brzuch i muszę leżeć:baffled:, a na wizycie w 36 tc. powiedział ze teraz brzuch powinien być twardy i napewno zaczna sie juz pojakiac skorcze przepowiadajace porod, tylko ja nie wiem co to sa skorcze:szok: Czy tj. ciagniecie brzucha w dol to sa skorcze, najczesciej tak mam po siusianiu i jak wchodze po schodach...
 
kasiunia jak dostaniesz skurczy to napewno je rozpoznasz :-D Ehehehe :-D

dobre, mam nadzieję Prince ,że jak ty dostaniesz skurczy też będzie ci tak wesoło:-D

u mnie dzisiaj od rana jakieś dziwne kłucia w dole brzucha nie wiem czy to ten łobuziak tak się rozpycha czy to jakiś nowy objaw...może porodu?Mógłby jeszcze poczekać z tydzień lub dwa ale , tylko się nie śmiejcie , wysłałam na wszelki wypadek moją córcię po pampersy, ale tylko na wszelki wypadek
 
Ostatnia edycja:
henrietta ja tez myslałam, że mój poprzecznie leży, ale okazało się, że tak po prostu baluje jak na dobrej imprezce - rączki i nóżki we wszystkie strony, a moje żebra i wątroba za pewne bordowe od sińców :)

Alex91 te kłucia to masz takie jak szpilką? ja się zastanawiam co to jest, bo mam podobnie...

nie macie stresa kochać się??? ja od tygodnia mam jakąś blokade i boję się, że maleństwo wyskoczy - wogole nie mogę się skoncentrować...powiedziałam męzowi, że w 38 tygodniu możemy się kochać całymi dniami by tylko dzidziaczek już wydostał się....ahhh tak mi tęskno ..dziwne uczucie tęsknić za kimś kogo się nie dotknęło i nie widziało tak realistycznie na żywo :)
 
ja nie wiem co to sa skorcze:szok: Czy tj. ciagniecie brzucha w dol to sa skorcze, najczesciej tak mam po siusianiu i jak wchodze po schodach...

kasiunia, to beda takie skorcze jak przed i w czasie miesiaczki... a jak juz naprawde bedzie blisko porodu to beda podobne tylko 5x silniejsze :baffled:

dzis sie wystraszylam, bo od 4 rano do 6.30 mialam skorcze co 15 minut... sie strachu najadlam ze moze to JUZ:szok:... ale wzielam no-spe i powoli przeszlo...a godzine pozniej malutka znow zaczela wywijac nozkami i raczkami, wiec troche sie uspokoilam... ja skorcze mam od czasu do czasu i dzidzia mocno sie napina, bo mam mala macice i lekarz powiedzial ze dzidzius po prostu motywuje macice do rozciagniecia sie...ale nigdy nie byly tak regularne jak dzisiaj rano...i do tego tez mega bol w krzyzu.... no zawal na miejscu... :sorry2:
 
reklama
vanilla_sky dziękuję za wyjaśnienie, to ja już miałam skurcze w dzisiejsza noc i rano...
jak miałam KTG to bolało mnie podbrzusze i to dość mocno i właśnie myślałam ze mogą to być skurcze, chyba by wykazalo na KTG ale polozna nic nie mowila, wiec nie wiem.
 
Do góry