reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

naftanalek ja właśnie mam takie bóle żeber niekiedy ale nie czuję wpierw jakiś ruch w brzuchu tylko odrazu zajedzie mnie żebro. Ostatnio bolała mnie kość ogonowa:) jakbym spadła z krzesła i się zastanawiałąm czy nie dostałam kopniaka w pupę ale z drugiej strony:)
 
reklama
Jetsem w 24 tygodniu i moje malenstwo jak czasem kopnie mnie w pecherz to normalnie boliii :eek: a tak to woli sie rozciagac i przekrecac to niesamowite uczucie,macie czasem cos takiego jak takie drgania??takie jakby bylo wam zimno tylko to mam w brzuszku i nie wiem co to,moze ktoras z was wie czy to male ma czkawke wtedy czy co?:-)
 
a czy was tez mecza np skurcze lydek? czasami jak mnie zlapie to nie wiem co ze soba zrobic...

co do bolu glowy... biore apap jesli naprawde nie moge wytrzymac,..ale ze on nie pomaga to najczesciej stosuje po prostu sen... boje sie tabletek jak ognia :-D

aaa.. a co z wzdeciami? czy mozna w ciazy brac espumisan albo rapaholin (chyba tak sie to pisze)?
 
Dzis wstalam rano ze skurzem dwoch lydek ... ha ha nawet stanac na nogi sie nie dalo :-D Takze tez nas mecza hyhy
 
mnie kopniaki bola niesamowicie.. sam lekarz sie smieje, ze moja dzidzia naprawde szaleje :laugh2: ale przynajmniej dzieki temu wiem, ze zyje i ma sie dobrze :) poza tym zabawnie wygląda jak brzuch faluje lub podskakuje raz z jednej raz z drugiej strony :-D
 
w sumie nie wiem w co on tam może kopnąć na dole ale bolało oj bolało...

na dole...hmm... mnie ostatnio mala tak kopnela ze mialam wrazenie iz mi jajnik rozwalilo... nieciekawy bol... A zebra tez mnie bola.. ale maluchy sie wtedy rozciagaja, przekrecaja ... probuja tez lapkami i nozkami dotykac scian macicy, co powoduje ze rozpychaja sie troszke, a to tez moze bolec
 
Mnie ogólnie kopniaczki jeszcze nie bolą, ale czasami nie są przyjemne. Szczególnie jak maleństwo kopie "do wewnątrz". Czy wy też to tak odczuwacie. U mnie to jest wtedy takie dziwne pulsowanie w strone odbytu.
 
reklama
Do góry