reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

Dzisiaj stało się coś dziwnego ... wstałam sobie rano, ide do łazienki, patrze w lustro a tam na koszulce (w miejscu piersi) dwie dosc duże mokre plamy :baffled: ... okazuje się, że pojawił mi się pokarm :szok:

O tez tak mialam w ciazy z jagodka pojawil sie kilka razy pokarm a rano budzilam sie z suchymi plamami na pidzamce ale pozniej do porodu juz nie mialam wyplywu pokarmu
 
reklama
ja niestety w końcówce ciąży z Oleńką miałam istny wypływ. Wydaje mi się, że tak na miesiąc przed porodem. Widocznie zależy to od organizmu. A co do wysychających brodawek, może spróbujcie smarować je kremem. Ja osobiście używam musteli 9 mcy, żeby uniknąć rozstępów ( super nawilża), a wierzcie mi będą. Po pierwszej ciąży mam bardzo brzydkie piersi. Pozostały mi rozstępy. Teraz już bardziej o nie dbam:-).
 
Dziewczynki ja mialam pokarm tak miesiac przed porodem:happy:ale to zalezy od organizmu, moja siostra miala dopiero po porodzie pokarm!!!:happy:

Zgadzam sie-mnie tez bardzo bola piersi, najchetniej chodzilabym bez stanika:rofl2::szok:

Jesli chodzi o mdlosci to nadal je mam, tylko juz poranne, wieczorne sie skonczyly
:-p:-p

Najgorsze jednak to te bole glowy, masakra, na oczy nie moge patrzec:angry::baffled::no:
 
Alex ja też piję jak słoń, przy tym mam wrażenie, że siusiam dwa razy tyle :rofl2:

I sutki też mi schną na pieprz. Smaruję, ale i tak są suche i bolące okropnie zwłaszcza wtedy kiedy zrobi mi się zimno ;-)

Ale wymioty skończyły się dokładnie 4 tygodnie temu :-D:-D:-D:-D:-D
 
Ja tez mogłabym pic bez przerwy i też pózniej biegam do ubikacji, tyle że ja nie mogę soków-zaraz mnie mdli bo mam taki niedobry posmak w buzi a próbowałam już róznych soków. Woda ujdzie no a najlepiej herbatka a ztym trzeba się ograniczac. A piersi jak przec okresem, nabrzmiałe, ale bez jakiś silnych bólów.
 
a ja kurdę już mam dość hehe wszyscy się ze mnie śmieją, że mam taki wielki biust...aż wstyd;) zawsze miałam C/D a teraz E? jak nie więcej...i strasznie mi sutki stoją ... poprostu przez gruby stanik z gąbeczkami mi przebijają ! wy też tak macie?!

dzis muszę zażyć antybiotyk..na drogi moczowe - wyszło mi sporo bakterii które trzeba wyleczyć...zobaczymy co to da.. ! mam nadzieje że nie zaszkodzi dzidzi !:)
 
Nie śmieją się ale zazdroszczą pokaznego biustu. Ja miałam taki biuscik B malutki teraz C także wielkiej róznicy optycznej nie ma.
 
reklama
Dołączam do ciepiących z powodu bolących wysuszonych sutków - normalnie aż się boję co to będzie jak przyjdzie do karmienia bo niewyrabiam z bólu przy myciu (o pieszczotach nie wspomnę) - pomocy!!:szok: czytałam, że nie należy smarowac sutków kremem na rozstępy - przynajmniej tak jest napisane na moim - to czym?? a jesli chodzi o rozmiary to z B wskoczyłam na D - mąż się cieszy i ślinka mu cieknie ale przez moje boleści może podziwiać z daleka i bron Boże nie dotykać - mówi że sie czuje jak w muzeum - nie dotykac eksponatów ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry