reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

DZiewczyny mam jakiś brunatny śluz, a raczej skrzepy.. miałyście coś takiego? Jutro idę na beta hcg. Mam nadzieję że ten śluz to normalna sprawa. Błagam o odpowiedź..
 
reklama
DZiewczyny mam jakiś brunatny śluz, a raczej skrzepy.. miałyście coś takiego? Jutro idę na beta hcg. Mam nadzieję że ten śluz to normalna sprawa. Błagam o odpowiedź..

Robilas test ciazowy? Ja czegos takiego nie mialam, ale wiem, ze niektore kobiety pomimo ciazy maja lekkie plamienia, jakby miesiaczkowe, na poczatku. Jutro bedziesz juz wiecej wiedziala.
 
Mam pytanie. Jak wiadomo w okolicach 13 tyg. wykonuje się badanie przezierności karkowej. U mnie lekarz nie był w stanie wykonać tego badania, bo maluch źle się ułożył. Powiedzcie mi czy może u którejś tez tak się wydarzyło, bo złe myśli mnie nachodzą, że coś jest nie tak. Dodam jeszcze, że wczoraj miałam robione kolejne usg (20 tydzień, oczywiście wtedy przezierności karkowej się nie robi)) i lekarz wszystko pomierzył i powiedział mi że jest dobrze. Dzięki wielkie z góry :):):):)
 
mnie slowo skrzepy przeraza i ja po swoim doswiadczeniu z poronieniem na twoim miejscu pojechala bym do szpitala sprawdzic, bo jak bylam w pierwszej ciazy to moja ginka powiedziala mi zeby sie nie martwic jak beda lekkie plamienia bo wiele dziewczyn panikuje a takie rzeczy to sie zdarzaja wiec gdy zaczelam plamic to sie tym staralam zbytnio nie martwic i to mnie zgubilo i juz do konca zycia bede sie dreczyla tym ze moze gdybym wtedy w pierwszy dzien pojechal do szpitala to moje malenstwo by przezylo. :((((((((((((((((((
 
agripek- ja krwawialm w 7 tyg. i to nie bylo nic powaznego ale i tak bylam i dalej jestem na progesteronie, kazde plamienie czy rwawienie w ciązy nie jest prawidłowe i trzeba je skonsultowac z lekarzem, najlepiej jechac do szpitala odrazu z torbą bo pewnie przyjmą na oddział.

co do przeziernosci to bez paniki ja nie mialam robionej.a czasem lekarz mierzy podczas usg i nawet nie wspomni.
 
Ech, dziewczyny, biust mi się odezwał:eek: A właściwie to nawet nie piersi co same ich koniuszki ogłosiły dziś strajk w kontakcie z jakimkolwiek materiałem - zwłaszcza z biustonoszem:baffled: Baardzo to bolesne jest:baffled:
 
Ja również mam problem z piersiami, z brodawek tak jakby schodzi mi skóra. Czy Wy też tak macie??

Ja problem z brodawkami też mam. Ja mam bardzo wysuszone. Codziennie smaruje je kremem, najlepiej nivea bo dobrze natłuszcza.
Niedawno zakupiłam też dwa nowe biustonosze na te wielkie piersi. Do tej pory nie mogę uwierzyć że tak bardzo rosną piersi w ciąży. Gdyby nie bolały to byłoby całkiem miło mieć co nie co w biustonoszu więcej:-D:-D:-D
 
reklama
Dzisiaj stało się coś dziwnego ... wstałam sobie rano, ide do łazienki, patrze w lustro a tam na koszulce (w miejscu piersi) dwie dosc duże mokre plamy :baffled: ... okazuje się, że pojawił mi się pokarm :szok:
 
Do góry