reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

reklama
Kobietki ja to chyba stracę wszystkie włosy!!!:szok::szok::szok: Nigdy nie były one jakoś zabójczo gęste, ale teraz mam wrażenie, że wypadną mi wszystkie. Okropnie mi wypadają! Macie jakieś dobre sposoby na "zatrzymanie" procesu ich wypadania???
Nie wiem czy cie to pocieszy ale ja tez mam ten sam problem, zreszta przy pierwszej ciazy tez tak mialam, do tego moje piekne rzesy sa krotkie i rzadkie:wściekła/y:Wlosy bardzo przerzadzone, ale na szczescie mialam geste wlosy, no coz wszytsko musimy zniesc dla naszych szkrabokow:tak:;-)

Zrobiłam Test!Jestem w ciąży:tak:

TO OGROMNE GRATULACJE:-) Pewnie Twoja radosc siega zenitu, a w glowie pojawia sie mnostwo pytan, typu:
Czy damy rade
Czy bedziemy mieli wystarczajaca ilosc pieniedzy
Czy bede umiala byc mama, czy vedziemy umieli byc dobrymi rodzicami
Czy zapewnimy dziecku odpowiednie warunki?????:rofl2:

Nie martw sie wszystko sie ulozy a Twoje mysli sa jak najbardziej na miejscu!!!Bedziesz swietna mamusia!!!!!!!!:-)
 
Wiolawb U mnie włosy są w miarę mocne, ale za to u fryzjera przeżywam męki.:no:
Bardzo rozjaśniam włosy już od jakiś 4lat jestem platynową blondynką. Nigdy nie szczypało mnie kiedy fryzjerka nakładała mi utleniacz a teraz mam strasznie wrażliwą skórę głowy. Musze co jakieś 5 tygodni farbować odrosty. Wczoraj tylko noga mi chodziła z bólu i oczy łzawiły od amoniaku.:-( No cóż fryzjerka powiedziała że następnym razem położy słabszy utleniacz i najwyżej dłużej posiedzę z tym na głowie, ale przynajmniej nie będzie szczypać. :wściekła/y: I dodatkowo nie posłuszne są na układanie, ale to juz mniejszy problem bo wystarczy mocny lakier.;-) Ale za to włosy na nogach szybko mi odrastają. :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Jak nic kolejny objaw na chłopca.;-)
 
Oj z tymi naszymi włosami!!:angry::angry::angry:
Alex - ja z kolei straciłam prawie 2/3 włosów właśnie przez rozjaśnianie. A to dlatego, że chciałam to sobie zrobić sama. :-D 3 razy w tygodniu rozjaśniacz na włoski i reakcje chemiczne swoje zrobiły:-D A ja tak bardzo chciałam pozbyć się żółtego odcienia. :no::no::no: Za głupotę trzeba niestety płacić.:-D:-D:-D:tak: Myślę, że Twoja fryzjerka będzie wiedziała jak ma z Tobą, a raczej z twoimi włoskami postępować.:tak:
 
Ja tez rozjaśniałam włosy, ale przed ciążą(znaczy nie wiedziałam ,że spodziewam się dziecka) ufarbowałam włosy na ciemniejszy kolor własnie ze względu na to że były zniszczone. ja koniecznie chciałam zapuscic włosy a zawsze były takie za ramoina leciutko bo jeszcze paliłam je prostownicą i się łamały, kruszyły i co tylko. Siedziałam w maseczkach po godzinie, ale za bradzo ich nei podreperowałam. Teraz nei farbuje włosów, bo mnie mama straszy że nie wolno, a zresztą kolor się zrównał także zapuszczam i narazie nie farbuje. I o dziwno troszkę się wzmocniły i nie wypadają nie kruszą się nie łamną a koncówy się nie rozdwajają jak wczęsniej.
 
Sarenka-spokojnie możesz robić farbę!Ja przeżuciłam się na łagodniejszy szampon koloryzujący bo smrodu zwyklej nie trawię .
Niestety od wczoraj zaczęła mnie męczyć niemiła zgaga:baffled:-żadnych nowości w jadłospisie a tu taka niemiła niespodzianka.
Podobno od zgagi maluchowi rosną gęste włosy:-):-):-)
 
Dziewczyny pomóżcie...
Obudziłam się ze strasznym bólem gardła i bólem zatok. Cała głowa boli i okolice nosa na twarzy. Co możecie na to poradzić?
Czy na gardełko tylko woda z solą?
Czy na zatoki inhalacje są dla nas dozwolone? Bo mam jakieś dziwne wrażenie że inhalacje są nie wskazane.
 
Jogobelka tu na forum dziewczyny polecały sinupret - podobno lekarz przepisuje go ciężarnym. Ja mam często infekcje zatok i sinupret zazwyczaj mi pomaga. Lepszy jest w tabletkach. A z domowych sposobów na złagodzenie bólu: pół szklanki soli wsyp na suchą, rozgrzaną patelnię i tak "podsmażaj" kilka minut pilnując żeby się nie przypaliło. Ciepłą sól zawiń w pieluchę tetrową lub płócienny woreczek i przykładaj na czoło 15 minut - przynosi ulgę.
 
reklama
Czesc Dziewczynki :-) byłam wczoraj u mojego ginekologa ... wyniki krwi idealne, według badania "wziernikowo-ręcznego" też wszystko dobrze ... następna wizyta 4.05 ... wtedy mam się upomniec o skierowanie na USG (tyle czasu w niepewności ... chciałabym już jak najszybciej pooglądac mojego szkrabka, no i wreszcie dowiedziec się co on tam ma między nóżkami hehe)
 
Do góry