reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

reklama
A mogę zrobić test wieczorem czy lepiej z rana??
Ostatnio właśnie jak robiłam test to tak się najadłam że nie miałam siły chodzić i jak zrobiłam test to wyszedł negatywny!
Teraz sa takie testy,ze mozesz robic o kazdej porze, ja robilam po poludniu. kupilam, przyjechalam do domu, przeczytalam instrukcje obslugi hehe i poszlam robic..:tak:. na drugi dzien powtorzylam i tez po poludniu. Ja slyszlam o takim przypadku,ze przed okresem wyszedl negatywny a tuz po okresie pozytywny.;-)Lepiej poczekaj do okresu. Ja bylam na tyle niecierpliwa,ze zrobilam test 1 dzien bo spoznionym okresie, ale tylko dlatego,ze czulam od tyg,ze jestem w ciazy... czulam i chcialam sie upewnic jak najszybciej :-D

post_ptaszyna.. no nie tyle co dobre ale jakie pyszne ! hehe 3 razy w ciagu dwoch tygodni to chyba przesada co ? I tak na przemian z rosolkiem :-D

No i co, ani to owoce na dziewczynke ani mieso na chlopaka hahaha :-D:-D:-D
 
Princi - ty to byś się z moim M dogadała kulinarnie- bo z niego taka pyra jest:-D Jak nie ma ziemniaków w jakiejkolwiek postaci, to się robi nieszczęśliwy;-):-)

A z dolegliwości- to ostatnio doszłam do wniosku, że praca moich jelit nie jest taka cudowna jak przed ciążą:baffled::eek: Nie mam może jakichś bóli z powodu zaparć, ale czuję, że jelita mam pełne ciągle:baffled::no: i najgorsze jest to, że niczym nie mogę ich ruszyć...kupiłam przed chwilą danone activia w akcie desperacji, bo półlitra kefiru codzienne i wyłącznie pełnoziarniste produkty nie działają...
Przepraszam za taki wywódna ten temat, ale już mnie nerwy na to biorą:wściekła/y::angry:
 
Cześć!Mam maly problem!
19 marca kochalam sie z chlopakim i doszlismy w tej samej
chwili (mam na mysli ze on doszedl we mnie)
po zakonczeniu zostalismy w pozycji lezacej
na okolo 3-4 minuty(on wciaz byl we mnie)!
Malo tego 10 dni przed stosunkiem
skonczyl mi sie okres
(8 marca sie skonczyl a 19 sie kochalismy)
wychodzi na to ze mialam dni plodne!
Z tego co wyczytalam w internecie to podczas
orgazmu kobieta ma wieksze szanse na ciaze,
nie ukrywam tego ze chciala bym dziecko:)
Nastepnego dnia po wszystkim mialam
dziwne bole prawego jajnika...
Dziewczyny w il procentach moge byc w ciazy????
????????????:zawstydzona/y:
 
Cześć!Mam maly problem!
19 marca kochalam sie z chlopakim i doszlismy w tej samej
chwili (mam na mysli ze on doszedl we mnie)
po zakonczeniu zostalismy w pozycji lezacej
na okolo 3-4 minuty(on wciaz byl we mnie)!
Malo tego 10 dni przed stosunkiem
skonczyl mi sie okres
(8 marca sie skonczyl a 19 sie kochalismy)
wychodzi na to ze mialam dni plodne!
Z tego co wyczytalam w internecie to podczas
orgazmu kobieta ma wieksze
szanse na ciaze,
nie ukrywam tego ze chciala bym dziecko:)
Nastepnego dnia po wszystkim mialam
dziwne bole prawego jajnika...
Dziewczyny w il procentach moge byc w ciazy????
????????????:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Czesc dziewczyny!
Jestem studentką V roku WUM. Obecnie piszę pracę mgr, w związku z tym mam gorącą prośbę, a mianowicie proszę o wypełnienie mojej ankiety na temat "Sposobu żywienie kobiet w ciąży". Ankieta nie jest czasochłonna, bo zawiera jedynie 16 pytań ;]. Pełna anonimowość.

Oto link do ankiety:
Sposób żywienia kobiet w ciąży - www.ankietka.pl

Z góry dziękuje za poświęcony czas na wypełnienie ankiety. Pozdrawiam

Ania :-)

Ps. Trzymam za Was kciuki!!!
 
jagolek a ziemniaczki z sosikiem! Mistrzostwo swiata ! I nawet miesa nie trzeba:-D

iwona23 w 50 proc, albo jestes albo nie :tak: Czym ty sie zamartwiasz teraz ? Obserwuj swoje cialo czy masz jakies objawy.. nudnosci, bolace piersi czy cos... I tak za niedlugo masz okres, wytrzmaj ;-)Moja siostra w dni plodne robila dzidziusia, 40 minut nogi miala w gorze :-D:-D:-D i tak nic z tego nie wyszlo :dry: Takze niekoniecznie dni plodne sa plodne... ;-) Trzymam kciuki,ze zeby Ci sie udalo.:cool2:
 
jagolek a ziemniaczki z sosikiem! Mistrzostwo swiata ! I nawet miesa nie trzeba:-D
hahaha:-D:-D:-D...jakbym mojego M słyszała... oczywiście dzisiaj mieliśmy ziemniaczki z sosikiem- M gotował obiad;-). Ja sobie trochę tych ziemniaczków i dużo warzyw z sosu wyłowiłam...a on odwrotnie- góra ziemniaków i na to sos (warzywa dla niego mogą nie istnieć:-D)

iwona23 w 50 proc, albo jestes albo nie
Dokładnie:eek: Trafna odpowiedź:-p
 
Kobietki ja to chyba stracę wszystkie włosy!!!:szok::szok::szok: Nigdy nie były one jakoś zabójczo gęste, ale teraz mam wrażenie, że wypadną mi wszystkie. Okropnie mi wypadają! Macie jakieś dobre sposoby na "zatrzymanie" procesu ich wypadania???
 
reklama
Wiolawb-też mi włoski leciały -szczególnie przy 1 ciąży,popytaj w aptece.Można kupić różne preparaty i szampony na wypadanie.Ja się pilnuję ,szczególnie z dentystą-ząbki mam słabe i niestety muszę uważać żeby się nie zagapić bo bólu zęba w środku nocy nie cierpię;-)
Dalej męczą mnie niestety mdłości i to niezależnie od tego czy coś zjadłam ,czy na czczo:-(
Ból głowy sporadycznie-jak halny wieje to mam dosyć życia...Staram się nie jeść wzdymających warzyw-bo potem masakra i brzusio jak w 8miesiącu:tak:
Ale dziś w końcu gotuję fasolkę po bretońsku w wersji wege-czyli z kostką sojową.Chodziło to za mną od tygodnia-mam specjalną przyprawę do fasoli.
Zobaczymy czy zadziala ...
 
Do góry