reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

reklama
Dziewczyny to jak tak czytam, mam rozumiec ze moze dziewczynke miec bede jak tak nabiał wcinam!!!
No roznie to bywa, ja na chlopca tylko kiszonki teraz tylko slodycze i nabial, moja tesciowa pow ze ona na chlopaka slodycze zajadala:angry:zobaczymy jak to bedzie ...ale nabial to na dziewczynke chyba jednak:tak:
A wrozylas sobie z tej obraczki ??? I co wyszlo??:-);-)
 
ja tez raczej nabial, duzo kefirow wypijam, twarozek ze szczypiorkiem co drugi dzien, i sledziorki, mzoe bedzie dziewczynka bo chyba bym tak w srodku gdzies po cichu chciala corcie, ale jeszcze nei wrozylam:-D
 
Zofcia to powroz sobie i koniecznie daj znac:tak::-):-):-)
Tez chcialabym corcie bo juz chlopczyka, z wrozb wyszla coreczka ale kto wie...:blink:
 
Córcie są wspaniałe i bardzo kochane, ale.... tatusine. Synuś zawsze jest mamusiny, wiem coś na ten temat.... mam już córcię. A co do upodobań smakowych... trudno wyczuć tak po menu co będzie. Przy pierwszym objadałam się kiszonymi, warzywkami i wszystko mi szło. Brzuch rósł nisko, teraz idzie wysoko i każde jedzenie jest be. Osobiście wolałabym chłopca, jednak w tej chwili najważniejsze, żeby było zdrowe i nie alergiczne, bo z tym dużo jest zachodu.
 
Ja osobiście marzę o córci:) Rano nie mam ochoty na jedzenie jednak jem byle co żeby zapchać żołądek bo ból i mdłości SA nie do wytrzymania a moje obecne doznania smakowe są makabryczne tzn nie mam ochoty na nic od biedy zjem jakiś jogurt czy serek, z obiadami jest najgorzej bo na mięso patrzeć nie mogę a mój facecik uwielbia mięsiwo i na obiady tylko to wsuwa wiec jak mu podałam brokuł+ryż+delikatny sosik to spojrzał na mnie jak na dziwaczkę :-D:-D:-DCo do piersi na razie nie odczuwam bólu ,tylko takie pełniejsze się stały:)
 
Witam!!
Na szczęście mdłości mnie nie dopadły jak narazie, jest mi niedobrze wtedy, jak czuję głód.
Właśnie zażyczyłam sobie na śniadanie kanapaczki z dżemem i kakałko, aż mi ślinka leci jak o tym piszę:tak:
Co do jedzenia to nie wiem czy na chłopca, czy dziewczynkę bo raczej na wszczystko mam ochotę.
A piersi również mnie już nie bolą, niektóre kobietki cieszą się, że w ciąży rosną cycocha, a ja odwrotnie, bo nigdy nie narzekałam zawsze nosiłam rozmiar 70-75 C, a teraz już jest 75 D i boję się pomyśleć co będzie później.
 
Ja od początku myślę, że będzie chłopaczek. Mam nadzieje, że dowiem się tego na najbliższym USG, które mam 26 marca:-)
 
Ja marzę o córci, ale co ma byc to będzie. Jak do tej pory wszystkie dolegliwości obchodziły mnie szerokim łukiem, dopiero dzisiaj mdłości się zaczęły, tylko piersi też mi tak stracznie się powiększyły zawsze nosiłam 75C, a teraz 80D a co będzie potem.
 
reklama
Do góry