reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe :(

(...) jedyną rzeczą, na smak której mnie odrzuca jest herbata.

Co do herbaty ja też jej nie toleruję. I jeszcze moich ulubionych zupek "ser w ziołach" .
Zresztą ostatnio czuję głód, ale nie wiem co bym zjadła. O czym bym nie pomyślała to nie mam na to ochoty :dry:. A dziś wyjątkowo jest mi baaaardzo niedobrze :baffled:.
 
reklama
ja dziś poleciałam po szynkę łososiową :-) tak się chciało że aż kanapeczki mi się śniły :tak: tak więc już kanapki z szynką tą jem ... pewnie kilka dni i znów będę wszystko pochłaniała ( NARESZCIE !! )
 
Ja wczoraj wieczorkiem mialam ochote na twarozek ze szczypiorkiem i buleczki z pomidorkiem mniammmmmmmmm:-):tak:

iwona85cz spacerek powinien pomoc albo poprostu poloz sie i sprobuj usnac;-)

naftanalek ja kochalam pieczarki a teraz brrrr jak pomysle to...:-p:-Dto samo z cebulka:no:
 
Oj to mi narobiłyście ochoty na taki twarożek :-) Póki co,muszę zadowolić się resztką żółtego sera i chipsami :dry:No a co do herbaty,to mnie nie odrzuca,jest wszystko ok,a wczoraj jeszcze mój m kupił mi syrop malinowy i taka herbatka...no miodzio:-)
 
normalnie wam zazdroszczę. U mnie nadal są kłopoty z jedzeniem. Nic, ale to nic mi nie smakuje. Herbata jest ble, soki również ... woda mnie tylko ratuje. A co do jedzenia.. ciężko. Napewno nie mogę jeść rzeczy gotowych typu pizza z pizerii czy chińczyk. Właśnie wczoraj zaliczyłam 2 raz zatrucie pokarmowe. Jeszcze dzisiaj zdycham.
 
Fredka współczuję , to musi być strasznie męczące:-(
Ja właśnie mogę wszystko jeść i nawet się zastanawiałam czy wszystko ze mną w porządku,bo wy biedne tak cierpicie z powodu mdłości,bolow brzucha czy niechęci do niektórych potraw,ale lekarz mnie uspokoił. Trzymam kciuki,żeby wam wszystkim jak najszybciej przeszły wszystkie nie papu dolegliwości. ;-)
 
Ja też mogę wszystko i to wykorzystuję :zawstydzona/y: Jedynie herbaty z mlekiem nadal nie mogę, mimo, że kiedyś nie potrafiłam wypić takiej bez mleka :sorry2: Nawet kawę już mogę, ale wystarcza mi bezkofeinowa.
Współczuję mdłości, ale wtedy przynajmniej czuć, że się jest w ciąży :dry:;-)
 
reklama
Empolan ciesz się,że nie doświadczas tego rarytasu. Od razu wszystkiego się odechciewa. Zazdroszczę Ci oj i to bardzo:-)
 
Do góry