reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta proteinowa~

reklama
wazylam sie dzisiaj rano i ubylo mi 1,5 kg, lacznie 4 kg.Dzisiaj mam 5 dzien U ;-) mam tylko jeden problem, otoz bsrdzo mam ochote na slodkie. Kupilam sobie cole light i pije jak przychodzi taka pokusa. Ile jej dziennie mozna wypic?? no i jeszcze jedno nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie, czy na pw koniecznie trzeba mieszac w kazdym posilku proteiny z warzywami?? czy np na kolacje moge zjesc sobie same ogorki z jogurtem?? jeszcze mam 2 dni uderzeniowki, mam nadzieje ze wytrzymam, bo brakuje mi warzyw niestety :-(
 
brawo! ładny wynik!
Cole możesz pić ile chcesz - nie ma ograniczeń. Jak bardzo masz ochotę na słodkie to po zakończonej uderzeniówce zrób sobie serniczek, albo piernik w nagrodę. Jak bardzo mam ochotę na słodkie to biorę ser biały mieszam z odrobiną jogutru i dodaję słodzik - pychaaa.

Nie musisz mieszać warzyw z proteinami w każdym posiłku. Spokojnie możesz zjeść same warzywka, a na śniadanie np serek wiejski bez warzyw.

Dla pocieszenia dodam że potem będzie łatwiej...
 
Dziewczyny, te z Warszawy, napiszcie proszę, gdzie kupić słodzik, ale taki do pieczenia, nie do napojów, bo taki mam. Chodza za mną bezy, tak sobie myślę, że mogłabym upiec ze słodzikiem zamiast cukru i się zajadać bez wyrzutów sumienia. Ale nigdzie nie trafiłam na słodzik do wypieków. W dukanowych przepisach też jest dużo takich rzeczy do pieczenia.... help! A tak wogóle, to ja już w trzecim etapie jestem. I jest dobrze, straciłam siedem kilo i wystarczy, czuję się świetnie, a jak schudłam to przyszła mi też ochota na ćwiczenia fizyczne, bardziej intensywne. Jest dobrze, tylko te bezy...... chodzą za mną noc i dzień..;-).
pozdrówka
nikita
 
Dziewczyny, te z Warszawy, napiszcie proszę, gdzie kupić słodzik, ale taki do pieczenia, nie do napojów, bo taki mam. Chodza za mną bezy, tak sobie myślę, że mogłabym upiec ze słodzikiem zamiast cukru i się zajadać bez wyrzutów sumienia. Ale nigdzie nie trafiłam na słodzik do wypieków. W dukanowych przepisach też jest dużo takich rzeczy do pieczenia.... help! A tak wogóle, to ja już w trzecim etapie jestem. I jest dobrze, straciłam siedem kilo i wystarczy, czuję się świetnie, a jak schudłam to przyszła mi też ochota na ćwiczenia fizyczne, bardziej intensywne. Jest dobrze, tylko te bezy...... chodzą za mną noc i dzień..;-).
pozdrówka
nikita

ja kupuję w kauflandzie - jest tam i taki w płynie i w proszku, specjalnie do pieczenia...
 
Cześć proteinowiczki
Jestem piąty miesiąc na naprzemiennej, czyli II fazie. Spadłam 14.
W uderzeniówce w ciągu 10 dni spadłam tylko 3 kg, ale sie nie zrażałam. Idzie mi spadek wagi znacznie dłużej niż moim koleżaknom i kolegom, bo u mnie w pracy jest szał na Dukana. rekordzistka zleciała 20 kg.
teraz dwóch kg nie mogę sie pozbyć od miesiąca. Waga stoi. Więc chyba nie będę się katowała i przejdę do utrwalania.
Dużo piję, więcej niż kiedykolwiek i czuję sie dobrze. Mam więcej energii i najważniejsze....nie chodzę głodna.
Najtrudniej będzie teraz stabilizować wagę prawie 5 miesięcy.

pozdrawiam wszystkie "Dukanki" i trzymam kciuki za sukces


.....a wszystkie słodziki też kupuje w kauflandzie....

 
Ostatnia edycja:
To i ja się dołącze. Jestem dopiero 2 dzien na dukanie. Do zrzucenia nie wiele bo jakieś 4 kg :)

Wczesniej w ponad 3 miesiące zrzuciłam 10,5 kg i pominęłam połowe ostatniej fazy. Przybyły mi 2kg. Niestety nie dotrwałam do końca, więc zaczynam ponownie :)

Ola, Ciebie podziwiam, choć gdy byłam jeszcze na forum dietki, to widziałam dziewczyny co ponad rok na diecie były..

Prócz dietki stosujesz coś jeszcze? Ja ćwiczę, głownie a6w :D
 
reklama

Podobne tematy

Do góry