reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mamy karmiącej ;)

reklama
Ja dosyalam taka rozpiske w szpitalu

No i poki co przechodze typowocna gotowane oboadki
Mlody wczoraj cos marudzil jak zjadlam mielonego a dzien wczesniej schaba
Poza tym moze szybciej schudne?:p
 
Mi dziś mąż przyniósł Twixa, a ja nie mogłam go :crazy:

Ja jeszcze w szpitalu wiec tu dieta mocno lekkostrawna. Wczoraj nawet nam zakazali jogurt owocowy na kolacje zjeść, wiec byla buleczka z masłem.
W domu też zamierzam lekkostrawnie, co by pare kilo zrzucić.
 
Sylwi ja w szpitalu jadlam chudziutko
A w domu wmiare normalnie i ogolnie przez to juz mam problem z zalatwieniem co mnie wkurza

Wiec dzis kurczaczek z warzywami z parowaru :p
 
Ja 2 ostatnie mies ciazy bylam na diecie lekkostrawnej dlatego teraz jestem juz przyzwyczajona, ale i tak po troszke probuje wszystkiego i poki co Nikosiowi nic nie jest:-)
 
Ja w sumie póki co jem w miarę normalnie.
Unikam na razie smażonego, ale to też ze względu na swoją wagę.
Nawet kostkę czekolady zjadłam :p
 
reklama
U nas w szpitalu lekkostrawna ta dieta nie była,dali zupe z fasolą na przykład.ale wczoraj tuż przeg wypisem pyszne miesko.dzisiaj planuje pomidorową i łososia pieczonego zrobić.nie wiem za bardzo co z owocami i warzywami-co można a co nie.co wu jecie z tych rzeczy?
 
Do góry