reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widzie drugą kreskę?

A ile dpo? I czy był monitoring?
Nie bez monitoringu. Biorę duphaston i na nim mam okres co 28dni wiec zakładam ze owulacja to 14-15 dzień (wiem głupio). Ale póki co jakos tak nie przykładam się do ustalenia dnia owulacji po prostu miedzy 10 a 20 dc kochamy się często . Może to błąd , ale nie chce sytuacji żeby kochać się z zegarkiem w ręku
 
reklama
No właśnie zrobiłam test bo miałam mdłości i one są naprawdę dokuczliwe 😂 ale może masz racje, może to podświadomość jednak 🤔 i tworzy się błędne koło . Myślisz, ze aż tak głowa może wywołać fizyczne objawy? Bo możesz mi nie wierzyć, ale to są naprawdę trwające kilka godzin ciągi bekania i mdłości. I czemu akurat tylko te objawy sobie sama wywołuje a nie jakieś inne? Zastanawiałam się czy to nie jakieś zmiany hormonalne albo cos w tym stylu, ale to takie gdybanie bo się na tym nie znam
Myślę, że gdyby to były zmiany hormonalne to trwało by ciągle
A sama napisałaś, że trwa tylko w czasie starań. Więc, myślę, że wnioski nasuwają się same. Ale mimo wszystko zgłoś to lekarzowi na wizycie kontrolnej.
Nie bez monitoringu. Biorę duphaston i na nim mam okres co 28dni wiec zakładam ze owulacja to 14-15 dzień (wiem głupio). Ale póki co jakos tak nie przykładam się do ustalenia dnia owulacji po prostu miedzy 10 a 20 dc kochamy się często . Może to błąd , ale nie chce sytuacji żeby kochać się z zegarkiem w ręku
Rozumiem. Tylko wiesz, nie chodzi o seks na czas, a jedynie potwierdzenie owulacji. Czy pęcherzyki rosną, pękają.
 
Myślę, że gdyby to były zmiany hormonalne to trwało by ciągle
A sama napisałaś, że trwa tylko w czasie starań. Więc, myślę, że wnioski nasuwają się same. Ale mimo wszystko zgłoś to lekarzowi na wizycie kontrolnej.

Rozumiem. Tylko wiesz, nie chodzi o seks na czas, a jedynie potwierdzenie owulacji. Czy pęcherzyki rosną, pękają.
Jestem umówiona z lekarzem, ze jak do czerwca się nie uda to zaczniemy monitoring a mąż zrobi badanie nasienia. Póki co dostała duphaston i suplementy ja Inofem a mąż Supramen.
 
Dziwne. Tym bardziej, że naprawdę widać tam kreskę.
Ile dni mają Twoje cykle?

Mój poprzedni 33dni. Robiłam w tym cyklu testy owu, jeśli była to jestem jakieś 3dni po ..
Najwcześniej mogę testować dopiero za tydzień w niedzielę ale moja intuicja mi mówi , że się nie udało .

Za Ciebie trzymam kciuki :*
Trzymam kciuki za dwie kreski!!!✊🏼✊🏼❤️
 
reklama
No właśnie zrobiłam test bo miałam mdłości i one są naprawdę dokuczliwe 😂 ale może masz racje, może to podświadomość jednak 🤔 i tworzy się błędne koło . Myślisz, ze aż tak głowa może wywołać fizyczne objawy? Bo możesz mi nie wierzyć, ale to są naprawdę trwające kilka godzin ciągi bekania i mdłości. I czemu akurat tylko te objawy sobie sama wywołuje a nie jakieś inne? Zastanawiałam się czy to nie jakieś zmiany hormonalne albo cos w tym stylu, ale to takie gdybanie bo się na tym nie znam
Głowa potrafi naprawde wiele ,niestety...
 
Do góry