reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Chciałabym się podpiąć pod temat ponieważ mam ten sam problem...
Według mnie jestem w 4 lub 5 tygodniu ciąży... Jednak ma dość silne bóle w podbrzuszu nawet w nocy czasami spać nie mogę. Zaniepokojona poszłam do gina potwierdzić ciążę i sprawdzić czy wszystko w porządku, ale on powiedział, że to za szybko i testy (a zrobiłam dwa) mogą się mylić. Powiedział tylko że mam zrobić badanie beta Hcg i że ma inne pacjentki więc nie może ze mną dłużej rozmawiać...
Dzisiaj zrobiłam badanie i wyszło 822 więc fasolka jest, a za 36 godzin idę na kolejne sprawdzić czy się rozwija.
Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku, a moje silne bóle to tylko oznaka dobrego rozwoju.
 
xXxIzuLQaxXx nie robiłam testu bo dziś rano dostałam @ i trochę mi smutno się zrobiło, chyba nie długo czas zacząć staranka o kolejnego brzdące :-)
 
Witam serdecznie:) Dziewczyny mam takie pytanie - moze ktoras z Was miala cos podobnego. Karmie dzieciatku juz 10 miesiecy, od jakichs 2ch miesiecy juz tylko w nocy 2,3x. Miesiaczkuje od maja, ostatnia miesiaczka spoznila mi sie tydzien, teraz spoznia mi sie juz 11 dni i panikuje wewnetrznie... robilam 2 testy ciazowe i oba wyszly negatywnie (pierwszy po tygodniu od dnia spodziewanej miesiaczki, drugi po 10dniach). Ze tak powiem mam pewne "dolegliwosci" ciazowe, tzn wzdety brzuch (jakbym byla z ciazy:p), delikatnie zawyzona waga i mimo lekkostrawnego jadlospisu - nie spada), nie odchudzam sie, sporadyczne zawroty glowy i uzucie "niedobrzemi", czesto musze nawiedzac wc bo chce mi sie siku - no jednym slowem mam podejrzenia:p nie stosuje antykoncepcji hormonalnej - jesliby ktoras chciala zapytac, to nie znaczy oczywiscie ze nie stosuje zadnej innej:) Moje pytanie brzmi czy jest mozliwe sfalszowanie testu podczas karmienia piersia? Czy ktoras z Was tak miala?
 
Witam serdecznie:) Dziewczyny mam takie pytanie - moze ktoras z Was miala cos podobnego. Karmie dzieciatku juz 10 miesiecy, od jakichs 2ch miesiecy juz tylko w nocy 2,3x. Miesiaczkuje od maja, ostatnia miesiaczka spoznila mi sie tydzien, teraz spoznia mi sie juz 11 dni i panikuje wewnetrznie... robilam 2 testy ciazowe i oba wyszly negatywnie (pierwszy po tygodniu od dnia spodziewanej miesiaczki, drugi po 10dniach). Ze tak powiem mam pewne "dolegliwosci" ciazowe, tzn wzdety brzuch (jakbym byla z ciazy:p), delikatnie zawyzona waga i mimo lekkostrawnego jadlospisu - nie spada), nie odchudzam sie, sporadyczne zawroty glowy i uzucie "niedobrzemi", czesto musze nawiedzac wc bo chce mi sie siku - no jednym slowem mam podejrzenia:p nie stosuje antykoncepcji hormonalnej - jesliby ktoras chciala zapytac, to nie znaczy oczywiscie ze nie stosuje zadnej innej:) Moje pytanie brzmi czy jest mozliwe sfalszowanie testu podczas karmienia piersia? Czy ktoras z Was tak miala?

Oj chyba nie pomoge.. ;/ Kiedyś cos kiedys kolezanka wspominala ze takie cos falszuje wynik testu, ale watpie by miala racje, bo lubila wymyslac rozne rzeczy. Cóż, moze idz do gina, da skierowanie na beteHCG, bedziesz miała pewność :)
 
No wlasnie, niby jest to cale pomatlenie hormonalne jeszcze w organizmie kobiety podczas karmienia piersia i stad nieregulana miesiaczka. No chyba bede musiala sie wybrac na to betaHCG bo meczy mnie juz to czekanie, tyle ze na wizyte u lekarza tez bede musiala swoje odczekac, wiec moze zanim do niego pojde, miesiaczka sie pojawi hehe No nic czekam na dalsze wpisy - moze ktos przezywal to samo:)
 
Witam serdecznie:)

Jestem tu nowa, ale chce bardzo podzielić się moim szczęściem:)
Małżeństwem jesteśmy od 25 czerwca tego roku więc niedługo :) Ale postanowiliśmy, że od razu będziemy starać się o dzidziusia bo bardzo oboje tego chcemy:) Nigdy nie miałam regularnych miesiączek, przez ostatnie trzy lata brałam tabletki antykoncepcyjne i myślałam , że nie pójdzie nam łatwo z dzidziulą, a tu na 99% jestem w ciąży!! :)
Ostatnia miesiączkę miałam 4 lipca, bóle podbrzusza już trochę minęły ale do niedawna były uciążliwe, ostatnio dość często mam podwyższoną temperaturę, chęć na czekoladę chociaż nigdy nie przepadałam za nią:) Robiłam dwa testy ale w ciągu dnia i oba wyszły negatywne, dziś robiłam z rana i wyszedł POZYTYWNY,są dwie kreseczki tylko, że jedna jest bledsza:) W poniedziałek rejestruje się do lekarza bo narazie jest na urlopie:) Jestem taka szczęśliwa,jednak czekam na potwierdzenie od lekarza:)
 
Czesc Kamisia321:) Gratulacje - jak dla mnie wyglada na ciaze:):):) Kurcze pamietam jak ja wyczekiwalam tych dwoch kreseczek i chwila gdy je ujrzalam byla cudowna:) tez ta druga byla nieco jasniejsza:) i okazalo sie ze jestem w 5tym tygodniu:) GRATULACJE i powodzenia:)
 
reklama
hej Dziewczynki :)

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale, bo dopiero do Was dołączyłam. Jestem w połowie 5 tygodnia ciąży, 08.08.2011 byłam u lekarza, który nie widział jeszcze pecherzyka, stwierdził tylko powiekszoną śluzówkę macicy (15,7 mm) i ze wszystko wskazuje na ciążę.
Robiłam testy z moczu - wszystkie pozytywne. Robiłam tez dwie bety - 08.08.2011 - 487,83 mlU/ml, 10.08.2011 - 920,3 mlU/ml .
Teoretycznie wszystko ok, ale troche sie boje tych bóli brzucha. Ból jak przed okresem - nie jest stały, i skurcze albo kłócia które trwają kilka - kilkanascie sekund. Mówiłam o tym lekarzowi, to kazał mi odpoczywać i tyle - to był 4 tydzień i 1 jeden dzień. Miałyście takie bóle brzucha?
 
Do góry