reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

xXxIzuLQaxXx czesc pamietasz mnie? jak w Listopadzie pisaąłm tutaj o objawach ciazy?? co tam u Ciebie słychac? i jak staranka? pozdro

Pamiętam :) Hej :) U mnie ok, staranka teraz na pełnych obrotach :) A co u Ciebie? Pozdrawiam!

Liza ona właśnie nie wie czy jest w ciąży... siara w 4 czy 5 tc? to tak żałosne, że nawet nie śmieszne!

No wiesz, ja nie karmie już przeszło rok, a dalej przed @ mam "mleko" w piersiach ;] Tylko że ja już mam ciażę za sobą, to wiesz. Może ona też już jest mamusia? Te objawy o których pisze to bardziej jakies zapalenie sutków..
 
reklama
witam... mam troche może dziwne pytanie a może nie. 4 kwietnia miałam cesarkę po 6 tygodniach normalna @ potem po 30 dniach kolejna. A teraz 31 dzien i nic... mialam zaczac brac wlasnie tabletki anty i troszke się boję ze to moze byc ciąża:crazy: na @ jak bolal mnie brzuszek to tego samego dnia byla lub na drugi dzien. Jak zaszlam w ciaze z Maciusiem to bolał mnie brzuch tydzien i @ nie przychodzila tak jak teraz... czy to mozliwe ze moze hormony są crazy nie zabezpieczalismy sie niczym ale uwazalismy no i wychodza mi strasznie wlosy i od miesiaca biore falvit mama z braku witamin. jak to jest z tą ciążą po porodzie???
 
katicz86, pierwsze okresy po porodzie nie musza byc regularne, ja tez sie martwilam, po pol roku zrobily sie regularne dopiero...
Ja o drugiej ciazy dowiedzialm sie dopiero kolo 21tc! bralam tabsy, a ze okresu nie bylo to moglo byc normalne, dopiero jak zaczol mnie Daniel kopac sie obudzilam i zrobilam test, dwie krechy jak byki, wizyta u gina i 21tc ;] w szoku byl i lekarz i ja...;]
Poczekaj, moim zdaniem okres przyjdzie:-) a jak cos to zrob test dla pewnosci, badz bete ;-)
 
wczoraj zrobiłam sure check test jakis niby nowy co sie go robi o każdej poze dnia i nocy kieruje się go pod strumien moczu i czeka 5 minut 5 zł kosztował i ciekawe czy mozna mu wierzyc. Wyszedl negatywny i dziwnie sie poczulam bo niby ulga ze nie bedzie dzidzi bo chodzi bardziej o finanse i czy dam rade ale po chwili rozczarowanie ze moglo cos byc. @ nadal nie widac doszedl ból lewego jajnika bardziej kłócie jak nie dostane do niedzieli to w poniedzialek jade do gin bo boje sie zeby to cos pozamacicznego nie bylo. w piatek rano zrobie 2 test albo kupie zwykly plytkowy. Piersi mi urosly w ciązy potem jak przestalam karmic opadly i sie zrobily od tygodnia ciezkie. No nie zawracam juz i czekam co bedzie dalej dzis 33 dc a po 1 miesiaczce kolejna przyszla w 21 dc potem sie zwiekszylo do 31. Pozdrawiam
 
Witam dziewczyny!
Mi wszystko mówi że jestem w ciąży (byłaby to wczesna ciąża), jednak na testach wychodzi jedna kreska..
i bądź tu mądry :/ ..
 
:-) zanim urodziłam Maciusia to tak bardzo chciałam dzidzię że też były jedne kreseczki a objawy jak na dzidziusia a tu klops ... czasami podejrzewałam nawet u siebie ciążę urojoną a jak zaszłam z Maciusiem to nie było żądnych objawów dobrze się czułam wręcz super jak nigdy tylko to że miałam silne skurcze macicy jak na @ przez tydzień przed planowanym przyjsciem @ tak wiec kurcze nigdy nikt nie trafi z tymi objawami bądź mądry i pisz wiersze teraz ... chociaz moja bratowa dowiedziala sie o ciazy w 3-4 miesiacu a testy wczesniej byly negatywne nie wiem czemu tak bylo
 
Z tymi testami to bywa bardzo różnie i lubią kłamać..
Mi się miesiączka spóźnia 2 tygodnie, z mężem kochamy się bez zabezpieczenia, mam temp 37.3 i wrażenie że jednak to ciąża..
Nie pierwszy raz robię test ciążowy ale to jest zupełnie inne wrażenie..
No ale dwóch kresek nie widzę, może to za wcześnie (?). Znam przypadki że dopiero w 6 tyg test wykazał ciąże :|
W każdym bądź razie pojutrze idę do gina to może mi coś pomoże :]
 
zrobilam dzis ten sam test rano nie wieczorem jak dwa dni temu.. no i po 15 minutach zaczelo sie cos a po 20 była blada druga czerwona kreska z jednej strony sie ciesze a z jednej plakac mi sie chce boję sie to tak wczesnie to cesarce :-( w sobote zrobie drugi jesli bedzie tez pozytywny to za tydzien do gin na potwierdzenie. Boję sie ze strace dzidzię ze macica mi peknie lub szew pusci. Sama mialam komplikacje i ratowali mnie przez dwie godziny krwotok byl i nie chce zeby to sie powtórzyło
 
natkusia wizyta u gina wsio wyjasni :tak:
katicz hymm no to musisz byc gotowa na wszystko, ile minelo od cesarki? kurcze mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, wybierz sie do gina jak @ sie nie pojawi do niedzieli!:*
 
reklama
cesarka była 4 kwietnia wiec mineło dopiero jakies 4 miesiące... a oczywiscie w szpitalach taka słuzba zdrowia ze nawet na usg nie sprawdzili jak mi sie goi rana. Mąż już mi powiedzial ze jak teraz bede w ciazy to prywatnie bede chodzila tak jak na poczatku pierwszej ciazy. Dzidzius sie urodzil duzy 4080 i obawiam sie ze kolejny tez bedzie duzy. W takiej sytuacji chyba nie beda czekac na normalny porod mam nadzieje. Kurcze a chcialam teraz jakas prace znalezc troche odpoczac
 
Do góry