reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Cześć dziewczyny,
Błagam podpowiedzcie bo oszaleję. W piatek 2.08 mialam owu i wtedy też działaliśmy z moim (wypadała w 16 dzień cyklu) w środę rano zauważyłam docierając się delikatne plamienie/krwawienie - tylko na papierze było widać na bieliźnie już nie później takie brunatne plamienie, kolejny dzień czwartek to samo wczoraj już tylko takie telikatne plamienie. Trochę chyba za wcześnie na implantację, takie lekkie rozpieranie w dole brzucha czuję, pojawiło się zmęczenie i częstsze wizyty na siusiu. Mam długie cylke bo ok 33-35 dni. Kiedy zrobić test i czy robić? Czy iść go gina bo yo może wskazywać na coś innego niż ciąża
Nie wskazuje to na nic poza tym, że się doszukuhesz objawów. Spokojnie. Swoją drogą przy cyklach 33-35 dni owu powinna wypadać później, miałaś monitoring?
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Błagam podpowiedzcie bo oszaleję. W piatek 2.08 mialam owu i wtedy też działaliśmy z moim (wypadała w 16 dzień cyklu) w środę rano zauważyłam docierając się delikatne plamienie/krwawienie - tylko na papierze było widać na bieliźnie już nie później takie brunatne plamienie, kolejny dzień czwartek to samo wczoraj już tylko takie telikatne plamienie. Trochę chyba za wcześnie na implantację, takie lekkie rozpieranie w dole brzucha czuję, pojawiło się zmęczenie i częstsze wizyty na siusiu. Mam długie cylke bo ok 33-35 dni. Kiedy zrobić test i czy robić? Czy iść go gina bo yo może wskazywać na coś innego niż ciąża

Implantacja najwcześniej 6dpo, jeżeli to była ona test już po 48h powinien być pozytywny

Edit. I Lady Loka dobrze mówi, max fazy lutealnej to 16 dni, więc jeżeli 16dc to owulacja, to okres w 32dc
 
Do góry