reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Dzieki |Aniaa_87 dzis bylam u gina.podobno mam cienka sciane macicy taka jak powinna byc w pierwszym okresie cyklu a nie w drugim jak ja. ale owulacja byla bo byl powiekszony jajnik i slad po owu. powiedzila, ze mam przyjsc na badanie w okolicach owulacji i wtedy sprawdzimy na 100 procent czy i kiedy dokladnie ona jest. i jak bedzie to mi zapisze dufaston na pogrubienie scianki macicy co ma umozliwic (ulatwic) zagniezdzenie. a piersi bola i czuje sie jak balon. ale jakos tak nie czuje sie na ciaze, nie wiem sama. oczywiscie usg nic nie wykazalo no i ta cienka sciana...ach ile to rzeczy musi sie zlozyc zebuy sie udalo. ,oze po prostu wyluzuje i przestane myslec tak bardzo, moze jakos samo przyjdzie.
Anulka 77 - niestety nie mam za duzego doswiadczenia w testach bo u mnie byla wpadka i test zrobilam jak juz byly wymioty i jasne ze wyszly 2 kreski w co nie wierzylam.
za to teraz jak sie przez 2 miesiace staralam to okres mialam o czasie i nie zdazylam zrobic testu. nic poczekaj jeszcze troche. ja tez 6 dni jeszcze mam do okresu wiec razem moze bedzie nam raznij.pozdrawiam :)
 
Anulka 77 kiedy ty masz dostac okres? no ja tez mam wilczy apetyt i toaleta non stop ale to moze byc tylko nakrecanie samej siebie
 
Anulka 77 kiedy ty masz dostac okres? no ja tez mam wilczy apetyt i toaleta non stop ale to moze byc tylko nakrecanie samej siebie
No właśnie jak pisałam, ja to jeszcze po porodzie nie dostałam @... I nie wiem kiedy była owulacja i czy była, bo śluz płodny nie znaczy że do niej dojdzie. Więc nie wiem od kiedy liczyć itp. Objawów się uzbierało... Od 3 dni wieczorami mam lekkie nudności... Ale test z rana ciągle negatywny więc może to pierwszy zbliżający się okres. Ja nie pamiętam jak to było poprzednim razem.
U mnie to teraz to by była wpadka - choć cieszyłabym się, nawet mimo że to tak szybko po ostatniej ciąży.
I pobolewa mnie brzuch jak na okres albo jakby się tam coś działo. Ale jeśli owulka była koło 2-4 to już powinno coś u mnie pokazać - w obydwu ciążach pokazało raczej szybko...
 
a mnie pobolewal brzuch a teraz zaczelam krwawic 7 dni przed okresem co mi sie nie zdarzylo nigdy zeby mi sie o tyle przesunelo.ale to tylko drobne plamienie sama nie wiem. czy ktos mial moze cos podobnego? podobno jak sie zarodek zagniezdza to tez jest plamienie.poza tym nigdy przed okresem nie pobolewal mnie brzuch duzo wczesniej.Ratunku.a moze to wczesne poroninienie.
 
Okazalo sie, ze to okres, wiec falszywy alarm.Tak wiec dziewczyny, nie nakrecajcie sie, bo objawy przed okresem moga do zludzenia przypominac ciaze,takze nastepnym razem dopiero jak spozni mi sie misiaczka, to bede sie zastanawiala. anajlepiej na luzie, i zadnych tam staran jak bedzie to bedzie :)))
 
hej kochane dawno tu nie zagladalam az wstyd sie przyznac...

wczoraj bylismy na wizycie u pediatry maly podskoczyl na wadze :) wazy juz 3720g:) jutro bedzie mial 4 tyg :)

a teraz pochwale sie moim szkrabem :)
SL279832.jpg
 
dziewczyny moja Babcia mawiala ze z pupa nie ma zartów:)))
a jak okres spoznia sie do 10 dni to napewno jest sie w ciazy:))
zawsze pozostaje nam test ciązowy:))
my kobiety to sie mamy:))))
 
reklama
Z tego co mi wiadomo najbezpieczniejsze dni to 3 dni przed miesiączką i 3 dni przed. Ale każdy organizm jest jednak inny. Nie róbcie zbędnych testów. Tylko umów sie do lekarza na wizytę. Da Ci pewność.

Trzymam kciuki za pozytywny dla Ciebie wynik. Chociaż mnie się wydaje, ze ciąża w Twoim wypadku nie jest mozliwa.
 
Do góry