reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam serdecznie:)

Jestem tu nowa, ale chce bardzo podzielić się moim szczęściem:)
Małżeństwem jesteśmy od 25 czerwca tego roku więc niedługo :) Ale postanowiliśmy, że od razu będziemy starać się o dzidziusia bo bardzo oboje tego chcemy:) Nigdy nie miałam regularnych miesiączek, przez ostatnie trzy lata brałam tabletki antykoncepcyjne i myślałam , że nie pójdzie nam łatwo z dzidziulą, a tu na 99% jestem w ciąży!! :)
Ostatnia miesiączkę miałam 4 lipca, bóle podbrzusza już trochę minęły ale do niedawna były uciążliwe, ostatnio dość często mam podwyższoną temperaturę, chęć na czekoladę chociaż nigdy nie przepadałam za nią:) Robiłam dwa testy ale w ciągu dnia i oba wyszły negatywne, dziś robiłam z rana i wyszedł POZYTYWNY,są dwie kreseczki tylko, że jedna jest bledsza:) W poniedziałek rejestruje się do lekarza bo narazie jest na urlopie:) Jestem taka szczęśliwa,jednak czekam na potwierdzenie od lekarza:)

Super, gratuluje! :) i powodzenia na wizycie :)

hej Dziewczynki :)

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale, bo dopiero do Was dołączyłam. Jestem w połowie 5 tygodnia ciąży, 08.08.2011 byłam u lekarza, który nie widział jeszcze pecherzyka, stwierdził tylko powiekszoną śluzówkę macicy (15,7 mm) i ze wszystko wskazuje na ciążę.
Robiłam testy z moczu - wszystkie pozytywne. Robiłam tez dwie bety - 08.08.2011 - 487,83 mlU/ml, 10.08.2011 - 920,3 mlU/ml .
Teoretycznie wszystko ok, ale troche sie boje tych bóli brzucha. Ból jak przed okresem - nie jest stały, i skurcze albo kłócia które trwają kilka - kilkanascie sekund. Mówiłam o tym lekarzowi, to kazał mi odpoczywać i tyle - to był 4 tydzień i 1 jeden dzień. Miałyście takie bóle brzucha?

Ja miałam, i nie wiem co to za lekarz, ale powinien Ci przepisać magnez lub nawet magnez z potasem. Takie skurcze są niebezpieczne. Możesz zapytać o to lekarza lub kupić magnez na wlasną rękę, na pewno nie zaszkodzi. Jak nie jesteś pewna czy możesz, to możesz zrobić badania z krwi na magnez (ok 6 zł), wyniki będą tego samego dnia. Jak bedzie niedobór to śmiało wcinaj magnez. JA całą ciąże musiałam to jesc bo ciagle mialam skurcze. Pozdrawiam!
 
reklama
Ja niebiore zadnych tabletek ale jestem w takiej samej sytuacji co ty z mezem sie zapomnielismy ale to byl ostatni dzien okresu lekarz powiedzial ze chyba to ciaza bo tez mnie w dole plecow boli lewy jajnik i podbrzusze i spac bym mogla caly dzien nawet mnie od jedzenia odrzucilo a to dopiero tydzien po
 
Ja tez miałam. Wtedy nie wiedziałam, że to ciąża, po prostu myślałam, że dostanę okres. Jak powiedziałam o tym lekarzowi, to nic mi nie zapisał :/ A bóle same przeszły. Nie musiałam uzupełniać ani magnezu ani potasu, ale zawsze zapytaj o to lekarza. Teraz jestem mamą kochanej 10 miesięcznej córeczki :) Powodzenia!
 
Witajcie niewiem czy dobrze pisze bo jestem tu pierwszy raz.Mam pytnko jestem prawdo podonie w 1trymestrze ciązy i mam juz siare pierw byl to kolor przezroczysty a teraz to kolor lekko szarawy i wycieka z dwuch dziurek jak mleko :p własnie nie jestem pewna w 1000%czy jestem w ciazy bo ostatnio plamienia milam zawsze dostaje reguralnie mies a teraz zamiast 13-08 to 10-08 i trwalo to 3dni i bardzo malusio:( jak by plamienia mam sie czymś martwic?a w dodatku mam wzmozony apetyt,mdłosci,wymioty,zawroty glowy,bole, zębuw sennosc i dekoncentracja tragiczne zacinam sie czasami ;P a jescze co chodzi o piersi to mam nadbrzmiale jak bym okresu mila dostac czy to 10000000000000000000%ciąża? moja przyjaciulka juz urodzila dziecko i ostatnio mi powiedzala ze se zmienilam w oczach ze jestem taka dziwna a jaka kazala mi odslonic brzuszek to pow ze mi sie jej zdaniem uklada do ciąży.PROSZE O PORADĘ
 
Ostatnia edycja:
Dzwiazdeczka twoj post to miał być jakiś niesmaczny zart? Jakim cudem we wczesnej ciąży może się brzuch układać? co to są za bzdury?
Nie wspomnę już o wydzielinie z piersi, którą nazywasz siarą... wiesz co to jest? bo chyba nie masz pojęcia- "Siara (młodziwo, łac. colostrum) – gęsta żółta wydzielina gruczołów mlecznych samic ssaków, w tym człowieka. Zaczyna gromadzić się w sutku jeszcze w czasie ciąży (u człowieka już od około 20. tygodnia). W porównaniu do mleka właściwego matki, siara jest szczególnie bogata w białka, z których większość jest mało odżywcza, ale gra ważną rolę w dojrzewaniu przewodu pokarmowego młodych ssaków. Zawiera dużo witaminy A, sodu i chlorków, stosunkowo niewiele w porównaniu z mlekiem węglowodanów, potasu i tłuszczu". Jak nie wiesz o czym piszesz do sobie daruj, a zamiast produkować takie bzdury radzę poczytać słownik ortograficzny :eek:
Jeśli nie wiesz czy jesteś w ciąży to kup sobie test ciążowy, koszt 10 zł a oszczędzisz nam czytania takich głupot :crazy:
 
Ostatnia edycja:
rrurrkkaaa ale o to chyba chodzi ze ona ma okres/plamienia a juz jest w któryms tyg ciąży? no ja czytając jej post tak zrozumialam, bo przeciez są przypadki ze jest okres i jest ciąża. :-)
dzwiazdeczka mysle ze wizyta u lekarza wyjasni wszystko! takze najlepiej isc jak najszybciej bo po co czekac? od kiedy czujesz ze mozesz byc w ciazy??? bo ten twoj post jest taki chaotyczny, i w sumie ciezko cos sie dowiedziec;P
 
reklama
Bardzo dziękuję :) cały czas czekam na wizytę u lekarza i nie mogę się doczekać :)!
Powodzenia dla reszty mamusiek spodziewających się maluszków :)
 
Do góry