reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Dlaczego nikt mi nie odpowiedział dotąd...? Ech, może to forum nie dla mnie... Zapytałam też o coś na innym wątku i też nic...

Hej :) Ja myśle żebyś test powtórzyła, ale pewnie już to zrobiłaś :) I co? Jak wynik? Wybacz, jak pisałaś to byłam na wczasach ;P Posta napisałaś takiego, że UFF hehe ;D Nie obrażaj się jak ktoś Ci od razu nie odp ;) Często po czasie się ktoś trafi a tu żadko dzieczyny są :) Pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny ;-) Mam pytanko do was może trochę głupie ale strasznie mnie to męczy
Otóż ostatnią miesiączkę miałam 8.07.2011 używam plastrów evra i traf tak chciał że pojechałam do babci na tydzień i zapomniałam zabrać ich ze sobą. Powinnam zmienić plaster we wtorek 19,07 a założyłam dopiero w piątek 22.07. 24.07 dostałam 3 dniowego krwawienia teraz @ powinnam dostać 4,08 ale jeszcze jej nie mam dodam że sykle mam w miarę reguralne co 28 dni i teraz nie wiem czy jest możliwość abym była w ciąży czy raczej rozlegulowało mi się wszystko ze względu na późniejsze przyklejenie plastra?? Strasznie się denerwuję chciała bym mieć kolejnego dzidziusia ale w tym momencie jesteśmy w fatalnej sytuacji finansowej
 
Hej dziewczyny ;-) Mam pytanko do was może trochę głupie ale strasznie mnie to męczy
Otóż ostatnią miesiączkę miałam 8.07.2011 używam plastrów evra i traf tak chciał że pojechałam do babci na tydzień i zapomniałam zabrać ich ze sobą. Powinnam zmienić plaster we wtorek 19,07 a założyłam dopiero w piątek 22.07. 24.07 dostałam 3 dniowego krwawienia teraz @ powinnam dostać 4,08 ale jeszcze jej nie mam dodam że sykle mam w miarę reguralne co 28 dni i teraz nie wiem czy jest możliwość abym była w ciąży czy raczej rozlegulowało mi się wszystko ze względu na późniejsze przyklejenie plastra?? Strasznie się denerwuję chciała bym mieć kolejnego dzidziusia ale w tym momencie jesteśmy w fatalnej sytuacji finansowej

Hmm, może to być wynikiem rozregulowania cyklu przez nieprzyklejenie plastra, ale również ciąży. Zrób test, po spodziewanej @, wyjdzie nawet teraz, po południu. Pozdrawiam!
 
xXxIzuLQaxXx dzięki :tak: a jak byłam u gina w zeszyłym tyg. to dała by radę coś wyczuć czy to by było za wcześnie?? ech straszna panikara ze mnie :/
 
reklama
Do góry