reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dziś pokłóciłam się z chłopakiem o byle co, byłam na niego wściekła. Byłam pewna, że ja pierwsza nie przeproszę:-) a Jednak po krótkim czasie zupełnie zmieniło się nastawienie, i byłam w stanie nawet się z tego śmiać. I pierwsza przeprosiłam:zawstydzona/y: Jakieś dziwne wahania nastroju. Jeśli do czwartku nie przyjdzie @ to zrobię test.
Anulka no zgadzam się że każda kobieta ma inne objawy ciąży, dlatego ja tez nie mogę jej wykluczyć. Bo np. mnie w ogóle nie bolą piersi i nigdy nie bolały:baffled:
 
reklama
No właśnie nad tymi humorkami też się zaczęłam zastanawiać. Ale w sumie jak kobieta zaczyna obserwować swoje ciało, to w byle czym może zobaczyć objaw ciąży:-)
Dzisiaj kupiłam test, jutro z rana go zrobię:cool2: A @ dalej nie ma:-)
 
Przepraszam Dziewczyny za tak długą nieobecność, ale miałam problemy z komputerem...a więc mogę się teraz oficjalnie pochwalić, że jestem w ciąży. Byłam u ginekologa i potwierdził on ciąże, jest ok. 7 tydzień.

pozdrawiam;-)
 
Czesc dziewczyny :)
wtedy test jednak sie pomylił, pisalam wam ze wyszedl pozytywnie a jednak nie bylo fasolki..

jednak niepokoi mnie jedna rzecz...
od 1,5 tyg non stop mi sie chce sikać... poprostu czuje ze mam ciagle pelny pecherz...
i te zmeczenie, dobija mnie wrecz :/

myslalam ze to z braku witamin, ale witaminy mam w normie.

robiłam test tydzien temu ale wyszedł negatywny.
 
Butterfly92 najważniejsze jest to, żeby się nie nakręcać...ale rozumiem jak to jest...najlepszym lekarstwem na wszystko jest czas ;-) życzę Ci powodzenia i dwóch kreseczek na teście;-)
 
Ona_ona gratulacje ogromne :)

Butterfly &&&& trzymam aby to fasolka byla i wysylam ~~~~~~~~~~~~~moze pomoga :) a @ przyszla??

Ptysiaczny jak tam u Ciebie ?? pisz tu szybko;)
 
reklama
Do góry