reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Kochana, wiadomo że jak sie wspołżyje z mężczyzną to wczesniej czy pozniej moze z tego byc ciąża a co do netu apeluje do rozsadku.....czy nie łatwiej kupic sobie test albo zrobic badanie krwi????
 
witam......kochałam sie z moim facetem 29 maja jak wyliczyłam był to mój dzien płodny doszło do wytrysku do srodka robiłam test ale wyszedł negatywnie byc moze dlatego ze robiłam go po południu wczoraj powinnam dostac okres zaznacze ze mam regularne cykle co 28 dni juz sama nie wiem czy to ciaza czy nie obiawy mam takie ze mam nudnosci i jestem senna troche boli mnie prawy jajnik mam juz dwie ciaze za soba ale w tamtych nie miałam zadnych obiawów jedynie wstret do papierosów a teraz moge palic ....moze jestem troche przewrazliwiona juz na punkcie tej trzeciej ciazy i sama sobie wmawiam objawy
 
Dla pewności wykonaj jeszcze jeden teścik, ale najlepiej rano. A jak na razie pozostaje Ci tylko czekać, nie warto się nakręcać. Życzę Ci, aby było po Twojej myśli. Czekam na informacje i pozdrawiam;-)
 
Ale bym chciała żeby to była prawda a nie jakieś urojenia.. ale do testu jeszcze 4 dni
w sumie denerwuje mnie że nic mi nie jest, trochę tylko pobolewa brzuch, piersi jakieś dziwne są, szczególnie sutki takie ciemne dookoła, jasne na "szczycie", trochę większe brodawki i tak więcej żyłek ale nie bolą, może cieplejsze są
żadnych mdłości odrzucania od czegoś, nic
śpiochem zawsze byłam, więc tego nie biorę pod uwagę
śluzu było sporo, biały i taki lepki, teraz jest taki sam tylko mniej
w sumie to pierwsze podejście z M i to takie luźne, ale ja się nakręciłam
te 4 dni to masakra jakaś a nie chcę robić wcześniej bo nie wiem..boję się
miło tu u Was
Pozdrawiam
 
Jeśli chodzi o doszukiwanie się symptomów ciąży, to byłam w tym mistrzynią! aż 7 razy wywoływałam fałszywą radość :(

Jak już przyszło co do czego, to nie miałam ŻADNYCH objawów. Okres spóźniał mi się 4 tygodnie, ale w przeszłości zdarzały mi się puste cykle (zresztą 1 do roku to normalne), ponadto akurat mieliśmy pogrzeb w rodzinie, więc silny stres = brak okresu.

A tu się okazało, że fasolka w środku :)
Potem jak analizowaliśmy "kiedy to się stało", to doszliśmy do wniosku, że ok. 4 dni po okresie miałam potworne dreszcze (nic nowego, listopad w końcu był) i myślałam, że to grypsko się zbliża. Leżałam owinięta 2 pościelami i kocem, w grubej piżamie i trzęsłam się jak galareta. Na drugi dzień -jak ręką odjął! To wtedy fasolka się "zagnieżdżała"

Jak już wiedziałam na 100% że jestem w ciąży to nadal zero objawów. Potem dołączyła tylko senność. I nic z tych rzeczy, których wypatrywałam wczesniej: zero wymiotów, zero boleśności piersi. NIC. Każdy ma inaczej...
 
Dziewczyny nie doszukujcie się za bardzo objawów ;)
Ja starałam się z mężem dwa lata o dzidka i co ??? W cyklu, w którym zaszłam w ciążę, nie miałam żadnych objawów opisywanych na różnych forach przez inne kobiety: nic mnie nie bolało, piersi nawet odrobinę się nie powiększyły, nie miałąm żadnego śluzu, wręcz przeciwnie totalną suszę :O żadnych mdłosci, sennosci i zachcianek.
Gdyby nie moja siostra ( która zrobiła test za mnie-dosłownie go kupiła i kazała tylko nasikać do jakiegoś pojemniczka 4 dni po terminie @),to do dzis bym w ciążę nie uwierzyła.
 
hej wpadlam sie zameldowac ze jeszcze jestem w dwupaczku :) w poniedzialek wyladowalam w szpitalu z twardym brzuchem, bolami krzyza i brzucha... na szczescie leki pomogly i zniknely bole...szyjka w porzadku zamknieta wiec wypuscili mnie do domu:) gin powiedzial ze od przyszlego tygodnia moge rodzic:) mam nadzieje ze wyrobie sie do 4 lipca bo wtedy moj gin idzie na urlop...pozdrawiam wszystkie kobitki :)
 
reklama
cześć dziewczyny;)

chciałam się Was poradzić, bo nie wiem czy wszystko jest w porządku...a nie chcę od razu leciec do lekarza...a więc dzisiaj rano wstałam z łóżka i gdy założyłam majtki poleciała mi z "pewnego miejsca" wydzielina...myślałam, że to śluz, ale było tego dużo i miało konsystencje wody....bardzo się denerwuje bo nie wiem czy to normalne...
 
Do góry