reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witajcie :)
A no Liza zlecialo nawet nie wiadomo kiedy:) pomalu trzeba torbe szykowac:) pokoik gotowy lozeczko juz czeka pranie zrobione itp wozek zamowiony tylko kosmetyki musze kupic no i sobie wyprawke hehe termin mam na 20 lipiec z usg ale cos czuje ze na poczatku sie wypakuje z om mam na 8go zobaczymy:) samopoczucie ogolnie ok nic mi nie doskwiera no chyba ze maly w brzuszku jak breake tanczy hihi tak to super:)

Ona trzymam dalej &&&&&&&&&& za ciebie i inne staraczki :)
 
Witam Wszystkich! :)
Dziś pierwszy dzień jestem na tym forum, ale bardzo mi się tutaj podoba i zostaję :)

Pomóżcie mi dziewczyny choć trochę rozwiać moje wątpliwości.

Zacznę od tego, że zaczeliśmy z mężem starać się o fasolkę :) No i tak, cykle mam nie regularne tzn. 28, 32,30,30, 33, 29, tak to wygląda od momentu odstawienia tabletek anty , które brałam ok. 6 lat. Ostatni okres miałam 30.04 i jak na razie go nie ma (dziś 30dc). Przytulanko, z którego mogło coś sie wydarzyć było w 20 i 21 dc, następne w 24 dc. Od 24 dc zaczęły boleć mnie piersi jak na @ no i ogólnie wszystko jak na @, w bokach najczęściej w prawym mnie kuje lub ciągnie i to mocno, plecy bolą, mam sporo śluzu jakiegoś białego czy biało przezroczystego, temp cały czas 37.4.
Nie wiem czy może się znów nakręcam :confused2: chciałam zrobić test, ale jeszcze za wcześnie. W te 'sikane' testy tak średnio wierzę. Zastanawiałam się nad betą, ale czy teraz byłaby wiarygodna? Czy jeszcze poczekać? Kiedy najlepiej ją zrobić?

Doradźcie coś :-(
 
M85 ja rowniez mialam nieregularne cykle staralismy sie z mezem o dzidziusia ponad poltora roku w tym raz poronilam... liczylam stresowalam sie oczekiwalam az w koncu odpuscilam na calego i od razu zafasolkowalam...
Mam nadzieje ze u ciebie to rowniez fasolka mi testy nie wychodzily nawet po dacie spodziewanej @...wiec poszlam na bete 3 dni po terminie i rowniez nic nie wykazala 5,1 tylko pani w lab ze ciazy nie ma na nastepny dzien do lekarza duzo mi nie powiedzial po zbadaniu stwierdzil wczesna ciaze na usg nie bylo nic widac... zaprosil nas za dwa tyg i juz widzielismy bijace serduszko, ktore niebawem powitamy na swiecie :) jesli chodzi o wizyty nie ma co sie spieszyc dopiero kolo 7 tyg od ostatniej miesiaczki najlepiej isc do lekarza bo wtedy bedzie mogl cos powiedziec jesli za wczesniej tylko bedziesz sie stresowac i denerwowac i za dwa tyg kolejna wizyta... odczekaj jeszcze pare dni i moze zrob bete zycze z calego serca aby ci sie udalo:) powodzonka i trzymam &&&&&&:) jak cos wysylam troszke fluidkow ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~łapcie:)
 
Anulka198424 trochę mnie zdołowałaś - półtora roku i jeszcze poronienie, weź... szczerze Ci współczuję naprawdę. Bardzo dobrze, że teraz już jest w porządku :) i szczęśliwego rozwiązania życzę :)

Kiedyś zanim zaczęłam brać tabl anty miałam torbiel na prawym i lewym jajniku. Miałam laparoskopię i od tamtego czasu wszystko jest ok. Lekarka chciała 'wyleczyć' torbiele tabletkami anty... jak się później dowiedziałam torbiele leczy się zupełnie inaczej, eh ale byłam młoda (20 lat miałam) głupia i dałam się pokroić nie potrzebnie... Boję się, że mogli jajnik uszkodzić choć obecny mój gin zapewniał że to nie możliwe, ewentualnie to w jajowodach się zrosty zrobiły... Dlatego tak się denerwuję.
To dopiero drugi cykl starań, w zasadzie to w tym miesiącu zaczęliśmy dopiero od tego 20 dc, wiem że to pewnie za późno :( no ale... W tym miesiącu i zeszłym sprawdzałam prolaktynę i tsh i wszystko ok, tak w połowie :)

W takim razie nie będę szła jutro na betę, poczekam i jak coś pójdę w piątek. Nie wiem, ja to nie umiem jakoś całkowicie odpuścić i w ogóle o tym nie myśleć :(

Krystof oby tym razem się udało i @ nie przyszła, 3mam kciuki i napisz koniecznie jak wyszedł test ;] Stronkę na pewno przejrzę.

Ona
i jak wyszedł test?
 
M85 z pierwsza ciaze zaszlam po 7 cyklu no ale niestety nie udalo sie uratowac fasolki z reszta ja obwiniam za to lekarzy u mnie w szpitalu wszyscy nieprzyjemni itp laske robia ze ci pomoga i wogole...chcieli mnie czyscic a ja ukradkiem wybralam sie do mojego gina i po zbadaniu i usg stwierdzil ze nie ma takiej potrzeby a jak sie zgodze na czyszczenie to mnie moga tylko uszkodzic obylo sie bez zabiegu bo wypisalam sie na wlasne rzadanie...przyjelam leki ktore mi moj zapisal i tak wszystko sie skonczylo...
tego dzidziusia powitalismy rok po tym jak starcilam 1sza fasolke zostalam przy zaufanym lekarzu i jak widac wszystko jest ok ciaza przebiega bez problemow badania sa w normie tylko sie cieszyc:)

Ja czekalam troszke zanim zobaczylam fasolke ale nie znaczy to ze u ciebie tak ma byc a moze jednak teraz jest twoj czas:) ja mam cicha nadzieje ze jednak tak bedzie:) tylko czekac jak sie bedziesz chwalic;)
 
Dziewczęta, a więc...dwie kreseczki na teście...we wtorek idę do lekarza....no i dowiem się co dalej...troszkę się boję....
 
Ona_ona super wiesci:) GRATULACJE!!!!
tylko chyba kochana za wczesnie na wizyte nic nowego gin ci nie powie a karze ci przyjsc za dwa tygodnie.
 
reklama
Ona GRATULACJE!!! Super! Cieszę się bardzo, że się udało! :-):-):-) Napisz co u lekarza wyszło, tzn który tydzień :)

No a u mnie tak, @ jeszcze nie ma, na bete dziś nie poszłam, w ogóle to cały dzień mnie brzuch tak dziwnie bolał,a el nie w dole tylko gdzieś po środku. Dalej czekam na @ :dry:
 
Do góry