reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

M85 trzymam kciuki :) i wiesz co,jestem dobrej myśli :) myślę że powinnaś zrobić test.ja robiłam tydzień przed spodziewaną @.kreseczka była ledwo widoczna,tylko przy mocnym świetle.na pierwszy rzut oka nic nie bylo widać,trzeba było bardzo wytężyć wzrok.dlatego zrób test odczekaj odpowiednią ilość czasu i przyjrzyj się dokładnie :) powodzenia:)
 
reklama
Ona jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Czułam, że to to...:-) do gin może byc wcześnie ale warto pójśc mi wykrył bardzo wcześnie fasolkę.... Świetna wiadomośc!!!!!!!! Gratuluję:-)
 
aninaaa nie robiłam testu i na razie nie będę robić, to i tak za wcześnie, bo to dopiero 12 dzień od przytulanka, z którego ewentualnie mogłoby coś wyjść. Jakby co to w piątek lub poniedziałek idę na betę.
Mój mąż to zadowolony chodzi i strasznie pewny jest, że tym razem się udało :-D Ja nawet przeczucia żadnego nie mam, jakoś nie chce mi się wierzyć żeby się udało, tym bardziej że to 21 dc był, moim zdaniem sporo za późno.
No nic, czekamy dalej.
 
A tak w ogóle to jak powinno być z ta temp?
temp powinna być podwyższona aż do momentu na chwilę przed @ jeśli @ ma sie pojawić, jeśli nie to się utrzymuje ta podwyższona - zwykle 37 i więcej, ale kiedyś czytałam, że niekoniecznie aż tyle bo to zależy od kobiety. Jak się prowadzi stałą obserwację temp podczas całego cyklu to może się okazać, że 36,6 jest już podwyższona po normalnie kobieta ma 36 - także to zależy.
 
Ja sie pochwale ostatnim usg:)maly wazy 2300g wszystko jak w najlepszym porzadku z nim, mi niestety szyjka sie skrocila no ale chyba to juz normalne... niestety nie pokazal buzki ale za to co innego mam nadzieje ze synek mi wybaczy ze mamusia go zawsydza:)

Zobacz załącznik 360578
 
Czesc dziewczyny:)

Od jakiegoś czasu czytam to forum.
Dziewczyny mam mały problem i nie wiem czy mam się martwic czy nie. Niestety nie wiem czy współżyłam podczas owulacji, ponieważ w ostatnich miesiącach troszkę rozregulowała mi sie @. Mianowicie zazwyczaj moje cykle trwały 30-32 dni. W marcu mialam @ 11 marca, a potem przyszla po dwóch tygodniach 30 marca. Później przyszła w 36 dc. czyli dopiero 5 maja. Od tamtej pory @ jeszcze nie mialam. Teoretycznie zakładając, że moje cykle trwają 30-32 dni, to ostatecznie powinnam dostac @ wczoraj. Gdy przytulamy się z chłopakiem stosujemy stosunek przerywany, jednak 18 maja było inaczej, i myślę ze wtedy mogłam miec owulacje, bo miałam plamienia tak jak co miesiąc. Półtora tygodnia później (około 27 maja) pojawił się dziwny biały śluz, takiego jeszcze nie widziałam, bo byl on bardzo gęsty, aż się prawie granulował i był całkowicie biały. Wiec nie wiem czy to może byc ciąża, bo z tego co czytałam tutaj na forum to śluz implantacyjny był zazwyczaj różowawy lub brązowy. Dziewczyny miałam ten śluz przez 3-4 dni, i występował on co jakiś czas, tak raz, dwa razy dziennie. Do tego w tym samym czasie miałam leciutkie bóle w podbrzuszu, ale takie minimalne i jak by kłucie jajników, raz z jednej strony, a raz z drugiej. Dodam też ze przed @ nigdy mnie nie bolał brzuch, w ogóle przed @ nie mam żadnych dolegliwości. Tak jak mówiłam ostatno mam wszystko rozregulowane, wiec w sumie @ może jeszcze przyjść. Ale jednak mam przeczucia ze mogłaby to być ciąża. Dziewczyny co o tym sądzicie, czy możliwe jest, że zaszłam w ciąże?
 
Dzieki Anulka za szybka odp:)
Jeszcze kilka dni poczekam, jeśli dalej @ nie przyjdzie to zrobię test.
Teraz np. pobolewa mnie trochę podbrzusze, nie wiem czy to na @ czy tez nie..:)
 
reklama
ja tez nie miewalam boli przed @... jakis tydzien po zaplodniemiu a tydzien przed terminem spodziewanej @ piersi mialam wrazliwe, klucie w podbrzuszu...wiedz ze kazda kobieta jest inna i inaczej przechodzi wszystko... powiem ci ze mi testy nie wychodzily nawet po terminie @ nawet po beta hcg nie wskazywala na to ze to ciaza a po 2 tyg u lekarza zobaczylam bijace serduszko:)
 
Do góry