reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witam wszystkie forumowiczki, właśnie dziś rano zobaczyłam upragnione 2 kreseczki na teście! jestem ogromnie szczęśliwa! Jesli chodzi o moje objawy to...właściwie nie ma ich wcale, tzn nie bolą mnie wogóle piersi, odwrotnie niż zazwyczaj, bo zawsze przed okresem bolały, pozatym od wczoraj mam delikatne mdłości i troszkę pobolewa mnie brzuch jak na @ od dwóch tygodni:) A pozatym czuję się rewelacyjnie, niedługo wybieram się do lekarza:) pozdrawiam!
 
Ogromne gratulację!!! A który to był u Ciebie cykl starań? I pytanko standardowe robiłaś test w dniu spodziewanej @ czy może przed?
 
z pierwszym dzieckiem nie mialam zadnych objawow, czulam sie swietnie
z drugim zaczely sie wymioty w drugim miesiacu, i obecnie okupuje kibelek hihihi
waga w dol :)
 
reklama
Hej Kochane!!!!!!!!!!!! Stal sie cud :) sa dwie upragnione kreseczki!!!!!!!! Tyle staran i zadzialalo zwolnienie psychiki :) W tym cyklu postaowilam odpuscic bo musze zwiekszyc wyniki w pracy, wiec pomyslalam ze to nie czas na malenstwo..... W dni plodne bylam wykonczona bo mialam pod opieka malego kuzynka, slodkiego ale wyeksploatowal mnie :) generalnie kochalismy sie raz jedyny wzielam nogi do gory i ciazko uwierzyc ale byl to zloty strzal!!!!!! Objawy raczej zerowe byly, tylko sennosc, zmeczenie, ucisk w brzuchu, lekkie kolki i dopiero jak nie dostalam @ to zaczelam myslec, ze to ciaza i zrobilam test!!!!!! w srode wizyta u gina, mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku.....
Pozdrawiam Was bardzo cieplutko!!!!!!!!!
 
Do góry