reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dziewczyny serdeczne gratulacje!!!!!!!! to piękny widok zobaczyć dwie upragnione kreski na teście po tylu miesiącach starań!!!!!!!!!! trzymam kciuki za Was wszystkie:*
 
reklama
Hej! :) Mam pytanie. Otóż staramy się z mężem o dziecko ( około 1,5 roku ). Kochamy się prawie we wszystkie moje dni płodne i nic :( Śluz płodny jest wtedy gdy przypomina on białko jaja kurzego :( A ja go nie mam !! Mam cały czas biały i wodnisty :( Czy coś ze mną jest nie tak?
 
Hej! :) Mam pytanie. Otóż staramy się z mężem o dziecko ( około 1,5 roku ). Kochamy się prawie we wszystkie moje dni płodne i nic :( Śluz płodny jest wtedy gdy przypomina on białko jaja kurzego :( A ja go nie mam !! Mam cały czas biały i wodnisty :( Czy coś ze mną jest nie tak?

ja ci powiem tak...ja co prawda starałam się tylko 4 mce ale ale robiłam tak jak ty czyli kochałam się dzień w dzień we wszystkie dni płodne i dupa blada..kiedy odpuściłam i przestałam sie kochać tak często bo nasz sex już nie był przyjemnościa a pracą to zaszlam..i odziwo okazało się że gdyby miałam dni płodne(bo potem sprawdziłam) kochałam się tylko raz i się udało...lekarz powiedział, że nie należy się kochac codziennie bo plemniiki mogą być wtedy słabsze lepiej raz czy dwa a konkretnie...stwórzcie jakiś anstrój, rozluźnijcie się i kochając się myśl jak bardzo kochasz męża a nie jak bardzo chcesz mieć dziecko!!!
wierz mi, że to dobra rada!!!
 
Hej laseczki ja wpadam na chwilke jak cos jakos nie mam kiedy siedziec na necie...
Wczoraj mialam wizyte Gracjanek zdrowy wszystko w porzadku wazy 1300g juz:) chwale sie moim pulpecikiem:)bo chyba pyziaki ma:)Zobacz załącznik 349867
Śliczna kruszynka:-)

Hej Kochane!!!!!!!!!!!! Stal sie cud :) sa dwie upragnione kreseczki!!!!!!!! Tyle staran i zadzialalo zwolnienie psychiki :) W tym cyklu postaowilam odpuscic bo musze zwiekszyc wyniki w pracy, wiec pomyslalam ze to nie czas na malenstwo..... W dni plodne bylam wykonczona bo mialam pod opieka malego kuzynka, slodkiego ale wyeksploatowal mnie :) generalnie kochalismy sie raz jedyny wzielam nogi do gory i ciazko uwierzyc ale byl to zloty strzal!!!!!! Objawy raczej zerowe byly, tylko sennosc, zmeczenie, ucisk w brzuchu, lekkie kolki i dopiero jak nie dostalam @ to zaczelam myslec, ze to ciaza i zrobilam test!!!!!! w srode wizyta u gina, mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku.....
Pozdrawiam Was bardzo cieplutko!!!!!!!!!
Ogromne gratulację!!!
 
hej dziewczyny, ja też dziś zobaczyłam 2 kreseczki na tescie z tym ze ta 2 to jest bardzo bardzo blada, widać ją ale no w sumie na pierwszy rzut oka nie zwraca swojej uwagi, dopiero jak sie przyjrzec albo pod dobre swiatło to ją widac. No ale test zrobilam 5 dni przed terminem @, wiec czy jest wiarygodny ?
 
madzia18, ja też robiłam test przed terminem, w sumie 2 dni przed i wyszły mi 2 solidne krechy :-)
z objawów to byłam osłabiona i kręciło mi się w głowie od czasu do czasu, miewałam takie dziwne uderzenie gorąca i brzuch bolał mnie, jak na miesiączkę, oczywiście piersi też były bolące.
 
no z objawów mam wlasnie piersi bolące, i czuje sie jak bym miała goraczke, robi m sie tak nagle gorąco strasznie ale no w sumie nie slyszalam o tym ze to objaw ciazy dopiero ty mnie uswiadomiłas :) No 2 dni to 2 dni, ale 5? Wiem ze troche przesadziłam ale w sumie ciekawosc moja była ogromna i w sumie nic sie nie wyjasnilo tylko dało nadzieje ;P
 
reklama
madziu, ja jestem juz w 5 - cu ale z poczatków pamietam takie dziwne przelewanie się w brzuszku..... dziwne uczucie
 
Do góry