reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Madziu dwie kreski to dwie kreski :-)
Myślę że do objawów nie ma co przykładać większej wagi bo przed @ bywają podobne. Teraz uważaj na siebie i powtórz test za kilka dni. Powodzenia :-)
 
Dzięki wielkie. W sumie jeszcze nie dowierzam, fatalnie że mam jeszcze 5 dni do @, w sumie prawie 4 :p Pozostaje mi czekac na brak @ :) I zrobie wtedy ewentualnie test, teraz mam troche stresu i boje sie że to może zle w płynąć na ewentualną ciążę ale postaram sie wyluzować i nie stresować .
 
pati no moje gratulcje!!!!!!!!Super!!!Daj znać jak tam po ginie!3mam kciuki za jak najlepsze wieści!&&&&
madzia dokładnie 2 kreski to dwie!Ja też robiłam test przed terminem @ i druga wyszła ledwo ledwo!
 
Dziewczyny mam prośbe abyście trzymały za mnie kciuki. @spóźnia mi się już tydzień, wczoraj niby testowałam ale niestety test był negatywny ale półki @ nie ma to jest nadzieja. Jak nie przyjdzie do poniedziałku to chyba wybiorę się do lekarza, ale bardzo proszę o wsparcie w postaci kciuków może akurat mi się udało
 
anulka dziekuje i zgadzam sie z Toba w 100% ze trzeba odpuscic i sie uda :)
myszowata bardzo dziekuje! moja raodsc mnie rozpiera ale boje sie dzisiajszej wizyty u gina..... mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze..... dam znac co i jak!
pozdrawiam cieplo dziewczyny
 
Myszowata dziekuje za trzymanie kciukow!!!! pomoglo!!!!! wczorajsza wizyta u gina dala mi duzo pozytywnej energii , ciaza jest potwierdzona, pecherzyk usadowiony wysoko, bardzo dobrze rokuje!!!! Moja gin jest zadowolona i uwaza, ze wszystko bedzie ok, termin porodu na 2.01! mila niespodzianka na Nowy Rok ;-)
pozdrawiam cieplo, ucalowania dla Franka!!!!!! u nas jak bedzie synek to Olus albo Leon.......
 
reklama
Do góry