reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

suprise, jakis czas temu miałam tak jak Ty a dzis jestem szczesliwą mamą:) po tabletkach czasem tak bywa, ale to sie cofa i jest ok. idz do lekarza i pogadaj na spokojnie.
 
reklama
martaik no tylko ze ja przed tabletkami mialam @ co 40 dni co 30 ronie i on po tym to stweirdzil :baffled: ze kobieta jak ma @ 40dniowe to jest to juz choroba ze zadko kiedy to sie zdaza itp eh chociaz moglby mi jakies badania wypisac a tu nic. No zobaczymy jak to bedzie. Na 28 mam wizyte wiec mam nadzieje ze ten juz mnie na pewno pozadnie zbada a wrazie W wysle na badania. Aaa on do mnie jeszcze z tekstem ze mam poczekac ze nie bedzie mnie leczyl hormonalnie bo jest za mloda na takie cos ;/;/ szkoda slow na tych lekazy gdybym dala w lape wszystko by bylo ladnie cacy. Ale dzieki za pocieszenie :*
 
Suprise, lekarze to niestety osobny temat, przykry temat. Musisz poszukac dobrego lekarza, który Ci pomoze. Jak trafisz na odpowiedniego to z pewnoscia znajdziecie wspolnie rozwiazanie dla Twoich problemów, nie martw sie na zapas.
 
Dziewczyny, niewiem co o tym myslec ale wykonalam ponownie test ciazowy i wynik wyszedl pozytywny... za pierwszym razem wyszedl negatywny.... niewiem co o tym myslec.... :( w poniedzialek ide do ginekologa
 
martaik dobry ?! juz nie wiem ktoremu lekarzowi ufac i ktory tak naprawde jest dobry :) ale okaze sie w 'praniu' jak narazie glowa do gory i bede leciec dalej :)
 
Butterfly92 a test robiłaś w jakimś odstępie czasowym? ja jak zaszłam to zrobiłam test i wyszedł ledwo ledwo...był tak słabo widoczny że zastanawiałam się czy mi się w oczach nie mieni...zrobiłam za 2 dni i też wyszedł mało widoczny...poszłam za 2 dni na krew i wyszła b wczesna ciąża (laborantka nawet stwierdziła że chyba nic z tego bo tak mało kosmówki...i kazała raz jeszcze potwierdzić krew, jak za kilka dni urośnie to znaczy że wszystko jest w porządku...no i urosło ;)))
 
Butterfly92 idź dziewczynko do lekarza i się wszystkiego dowiesz.
Czekająca- trzymam kciuki za ciebie żeby wkońcu się udało. Ja czekałam na dwie kreski prawie 2 lata, w pewnym momencie zorientowałam się ze już nie kochamy się z mężem tylko "robimy dziecko" i po pojawieniu się @ był płacz. W pewnym momencie odpuściłam, a męża zapytałam w trakcie czy kocha się ze mną czy robi mi dziecko :-) od tej pory zaczęliśmy znowu bawić się sexem. Test zrobiłam przez przypadek bo mąż był umówiony na badania i żeby nie szedł na darmo zrobiłam test i pyk 2 kreseczki. Z radości pobiegłam do apteki i kupiłam drugi też były 2. A u mnie było o tyle trudniej że ja miałam @ co 4 - 5 miesięcy.
Teraz mam ślicznego 2 letniego synka, a okresu dalej nie mam z tym że teraz to już mi nie przeszkadza :-D

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki. Będzie dobrze!!!
A do tych silnie przestraszonych ewentualną ciążą - cóż trzeba było myśleć!!!
 
To że jest sie w ciazy chyba sie czuje. Ja po prostu wiedziałam!!!:) czułam to, chociaz miałam watppliwosci bo czułam jak by mi sie okres zblizał, brzuch pobolewał i piersi i byłam zła że jednak chyba nic z tego. Ale cos mnie podkusiło i zrobiłam przed spodziewanym @ pare dni. Pierwszy był po południu gdy przygladałam sie z bliska była bardzo bardzo blada druga kreska, wiec kupiłam drugi test ktory zrobiłam na drugi dzien rano, i kreska była wyrazniejsza. Od razu była widoczna, bez zadnego zastanawiania. Po mimo ze test wykrył ze ciaza jest to lekarz gdy robił mi USG nie było nic widac musiałam czekac tydzien. Idpiero na nastepnej wizycie była malenka kropeczka!!!
 
przerwa byla w tescie 2 dni..... ginekologa dopiero mam w przyszlym tyg, takie u mnie kolejki że szok ;/.... za tydzien powinnam dostac @.... wiec zobaczymy czy go dostane...
 
reklama
hej mam pytanie mam nadzieje że któraś z was będzie potrafiła mi pomóc.
15 marca zaczęłam plamic 18 bęta spadała w dół więc wiadomo:-( ciągle mam podwyższoną temperature i dziś okropne zawroty głowy a @ nadal nie ma. wiecie kiedy powinna się pojawic ( dotychczas cykle miałam 31 dniowe) na kontrole pójde dopiero po 1 miesiączce , myślicie że może dziac się coś złego, wcale bym się nie zdziwiła, a gorzej i tak już byc nie może...
 
Do góry