reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Kiedy podczas wspolzycia myslisz o tym by byc w ciąży w mozgu wydziela sie jakis hormon który blokuje zapłodnienie, natomiast przez sen o ciazy sie nie mysli, hormon ten sie w zwiazku z tym nie wydziela. To tak na chlopski rozum:) Mój gin tłumaczył to bardziej fachowo, ale dla mnie to jest nie do powtorzenia:)
 
reklama
Kiedy podczas wspolzycia myslisz o tym by byc w ciąży w mozgu wydziela sie jakis hormon który blokuje zapłodnienie, natomiast przez sen o ciazy sie nie mysli, hormon ten sie w zwiazku z tym nie wydziela. To tak na chlopski rozum:) Mój gin tłumaczył to bardziej fachowo, ale dla mnie to jest nie do powtorzenia:)
Ciekawe, skoro lekarz tak mówi to coś musi w tym być. Pewnie były prowadzone jakieś badania na ten temat...Zastanawia mnie tylko jak można spać i się kochać jednocześnie hi hi;-)
 
oj można można:-) ja nieraz miałam taką sytuację, tak naprawdę zastanawiałam się później czy to było realne czy może sen..ale faktycznie coś jest w tej teorii.. w każdym razie, każdy sposób jest dobry, jeśli prowadzi do celu..
 
Jesli chodzi o objawy to u mnie było :"odbijacie" nawet jak nic nie zjadłam, powiększone piersi,podwyższona temperatura ciała,wyższa temperatura utrzymujaca się po owulacji.

A co do zaciązenie:-) Nie próbowałam na śpiocha,ale najlepiej i najskuteczniej w pozycji na "pieska" (od tyłu) później nogi i pupcia,bioderka na 20 min. jak najwyzej. Wazne jest żeby nie używać wtedy mięśni kegla bo wtedy nasienie jest jakby wydalane. I jeszcze coś w czasie "finału" członek powinien być jak najgłębiej.
Powodzenia jestem drugi raz w ciazy-czyli metoda działa...troszke krepowałam sie Wam tu o tym pisać,ale może moje rady choć troszkę Wam pomogą.
Trzymam kciuki
 
Witam dziewczyny u mnie w nocy @ rozkrecila sie na maxsa:-( a w ciagu dnia bol taki okropny ze nawet nospa nie pomogla i do tego leje sie jak wsiekle chyba nadrabia spoznione dni. Pati dziekuje Ci i bedziemy sie wpierac nawzajem:)W koncu kiedys musi sie nam udac.Ja juz prosze Boga chociaz o to jedno malenstwo skoro jest nam tak ciezko.W kazdym razie pomimo smutnego dnia zbieram w sobie sily i bede starac sie cieszyc z kazdego nowego :) Mam wsparcie rowniez w moim Misiaku ktory nie pozwala mi sie zadreczac a to dla mnie bardzo duzo znaczy i pomaga Czasami ciesze sie z tego ze On ma w sobie tyle optymizmu bo z moim pesymizmem pewnie dawno bysmy sie rozstali. A co do tych igraszek podczas snu to dziewczyny ja chyba sie do tego nie nadaje bo ja to taki spioch jestem ze masakra, kiedys probowal to niestety ale sie mu oberwalo haha ale skoro przypuszczacie ze to moze pomoc hmmm tylko zebym znowu sie nie nakrecila i co noc nie chciala hahaha No ale jak narazie pelny luzik (mam nadzieje bo latwo sie pisze trudniej wykonac) i zobaczymy co czas mi przyniesie. Pozdrowionka i milego wieczorka Wam zycze.A ja mykam sie zrelaksowac pod prysznicem.
 
u nas czesto jest na spiocha, poniewaz ja chodze spac duzo wczesniej niz moj mąż:) i jak ma ochote a nie moze mnie dobudzic to rano opowiada mi jak bylo:):):)
 
może moja rada wam pomoże... :)
moja ginekolog poinstruowała mnie i udało się za 2 razem... :-)
W czasie stosunku musi być orgazm (wtedy nawet jak nie ma owulacji, organizm potrafi uwolnić dodatkowe jajeczko), kochać się w całym cyklu (oprócz miesiączki) w dni niepłodne i płodne. Po stosunku poleżeć min. 40 minut do 2 godzin (najlepiej kochać się w nocy i dopiero rano sie wykąpać). Ja podkładałam jeszcze w nocy jaśka pod tyłek i tak zasypiałam ;) a w dzień, nogi do góry (świeca) po stosunku nogi uniesione przez 40 min...oparte np o ścinę... :)
Może śmieszne ale mi pomogły błyskawicznie! no i na dniach rodzę!
także powodzenia Wam życzę! Kwestia psychiki jest też ważna...dlatego lampka winka na rozluźnienie też nie jest zła ;)))
 
aaa i jak mogę podpowiedzieć to sprawdźcie kwasowość pochwy u lekarza, czasami to stanowi problem...zbyt kwaśne środowisko niszczy plemniki...(w dni płodne kwasowość się zmniejsza dlatego mogą przeżyć dłużej i są zdolne do zapłodnienia, jeśli jednak kwasowość jest zbyt wysoka, szybciej obumierają)...
 
reklama
hej to znow ja :( dostalam takiego dzis psikusa od gineloga ze rycze jak bobr :( po badaniu chcial mi zrobic usg ale nagle sie zepsulo ehm :( usiadlam z pewnoscia ze powie mi ze mam isc na badania hcg a tu dupa. Po rozmowie ze mna stweirdzil ze nie mam jeajeczkowania ani owalacji a to sie wiaze z bezplodnoscia do d**py to wszystko :( a taki chamski sie zrobil bo wczesniej brealam te tabletki i przepisywal mi normlanie i jakos nie twierdzil ze jestem bezplodna tylko bez zadnego 'ale' wypisywal je a teraz do mnie z tekstem ' chcialas to masz' i po wizycie :( zalamalam sie totalnie :( oczywiscie umowilam sie jeszcze do 2 innych lekarzy zeby zobaczyc co oni na to :( tylko nie rozumiem jeszcze jednego jak ponad rok temu inna dr robila mi usg bo podejrzewala ciaze to nic nie stwerdzila takiego bo sprawdzala wszystko :( wyzalilam sie i spadam pa milego dnia :-(
 
Do góry