reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

madzik 1388
ja zrobilam test w przeddzien @ i 2 kreska ledwo widoczna az sie zastanawialam czy moze test nie byl lipny, nastepnego dnia powtorzylam test i ... jeszcze mniej wyrazna 2ga kreska, zdecydowalam sie na bete i juz nie mialam watpliwosci :-)
 
reklama
Kochane, odpowiedzcie mi.. Jakie są szanse na zajście w ciąże jeżeli miałam krótki okres i na piąty dzień już śluz płodny.. I były przytulanka z finałem w środku 4tego dnia @, czyli kilka godzin przed zauważeniem że mam śluz płodny.. :( Prosze, pomóżcie..
 
teraz mi się nie udało.... trudno. Ale cieszę się, że mam zdrowego synka, że mogę patrzeć codziennie jak się uśmiecha i jak rośnie. Cieszę się tym co mam...a na drugie dziecko przyjdzie jeszcze pora. Najgorzej jest się załamać....
 
Witam Kochane:-)
Umówiłam się na wizytę w nastepny czwartek, i wtedy się wszystkiego dowiem, ale dziadkowie będą mieli niezły prezent na dzień babci i dziadka, bo dopiero po wizycie chcemy wszystkim powiedzieć
Madinld kochana nie przejmuj się, w końcu na pewno Ci się uda, głowa do góry:-) może lepiej wcześniej się przejść do lekarza i zobaczyć czy wszystko ok, bo to spóźnienie dziwne było
Izulka wątpię że zaciążyłaś, to chyba mało prawdopodobne żeby zaraz po @ mieć dni płodne
 
hmmm jak myślicie jak pójde w piatek do lekarza bedzie mógł juz cos zauważyć jakbym czasem była w ciąży????( jakos mam nadzieje w głębi , że testy nie wyszły i że jednak to bedzie dzidzius:) ) bo juz tak kiepsko sie czuje od 9 dni a niby @ ma przyjść 17 hmmm może testy za wczesnie zrobiłam bo w sumie robiłam jeden 7 dnia po stosunku a drugi 11 dnia. a na @ bolały mnie piersi zawsze 3 dni przed góra tydzien a teraz od poczatku czyli od 3 a dzis juz 11...Jak myslicie? sluzu jest mało a jak jest to gęsty i z domieszką białego...
 
Objawy wczesniej ciazy sa mniej wiecej takie jak nadchodzacej miesiaczki, bol brzucha, jajnikow, nabrzmila piersi, bolace. zgaga i mdlosci przychodza pozniej. ztame nie pozostaje nic tylko zrbic test z krwi. testy z apteki czesto sie myla. moje byly negatywne a jednka w lipcu zostane mama.
 
reklama
hmmm jak myślicie jak pójde w piatek do lekarza bedzie mógł juz cos zauważyć jakbym czasem była w ciąży????( jakos mam nadzieje w głębi , że testy nie wyszły i że jednak to bedzie dzidzius:) ) bo juz tak kiepsko sie czuje od 9 dni a niby @ ma przyjść 17 hmmm może testy za wczesnie zrobiłam bo w sumie robiłam jeden 7 dnia po stosunku a drugi 11 dnia. a na @ bolały mnie piersi zawsze 3 dni przed góra tydzien a teraz od poczatku czyli od 3 a dzis juz 11...Jak myslicie? sluzu jest mało a jak jest to gęsty i z domieszką białego...

kochana jesli masz termin @ na 17 to wstrzymaj sie jeszcze z wizyta tak z 2 tyg, poszlam w 5 tc do ginka, ok 8-9 dni po terminie @ i owszem stwierdzil ciaze ale nic jeszcze nie bylo widac, pozniej w 7 tc poszlam i bylo widac dizeciatko, warto poczekac moim zdaiem, no chyba ze czujesz ze cos moze byc nie tak, jak masz jeszcze watpliwosci to moze zrob bete i wtedy umow sie do lekarza
 
Do góry