reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Dziś znów dwie kreski i jedna słabiutka.... teraz już muszę poczekać kilka dni, dziś ma być @, jak nie przyjdzie to będę wiedziała że to fasolka

Młodamamusia super wieści, nie ważne co ma między nogami, ważne że dzidzia zdrowa:-)
Kula hula trzymam za Ciebie kciukasy:-)
Kataszka ja to od kilku dnia mam zaparcia:baffled:
 
reklama
Dzis robiłam test wyszedł negatywny:( po 11 dniach od współżycia powinien juz wyjść jeżeli byłabym w ciąży prawda?
 
Czesc dziewczyny ja juz po wizycie u gina;) no i dzidzia sliczna zdrowa serduszko ma jak dzwon i ma juz 3cm;)jestem szczesliwa;):) a zdjecie jest w sierpniowych mamach;)pozdrawiam;)
 
dziekuje Bafinka jakos się znów podłamałam ale nadal mam nadzieje co prawda bola mnie piersi i w dole brzucha czasem czuje sie jak przed miesiączka ale tak jest od tygodnia a dopiero za za 8 dni mam dostać @ mam nadzieje ze może jednka testy nie działaja dobrze w moją strone:) w piatek wybieram się do ginekologa może on mi cos powie...hmmm...
 
hejka mnie piersi zaczely bolec tydzien przed spodziewana @ i tez brzuch bolal jak na @... testy nie wychodzily wogole nawet 4 dni po terminie @ beta mialam 5,1 czyli tak jakby nie ciaza a jednak dzis 13 tc :) wiara czyni cuda:) prawda Bafinko:)
 
Nio to może nic straconego .... dzisiaj mnie mdli od rana zwłaszcza po papierosach bola i swędzą piersi ciągle chodze do wc, podbrzusze też i ból glowy chyba od pogody... może to jednak bedzie maleństwo nie wiem juz sama do piatku tyle czasu zeby isc do lekarza
 
Naprawdę serdecznie dziękuje Wam za odpowiedzi. Troszkę mnie to uspokoiło.
Dzisiaj zrobiłam wszystkie badania krwi i za tydzień pędzę do swojego doktorka zobaczyć moje kochane serduszko :)
Staram się nie panikować, ale po jednej stracie jest to silniejsze ode mnie :)
Pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
Do góry