reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

kula hula nono taki prezencik super :) teraz bedziesz leczyc mezusia:)) a u mnie święta super mijaja :) w wigilie było spokojnie ale wesoło;) wczoraj było masę ludzi..to lubię najbardziej;) w nocy oczywiscie spac nie mogłam i tak mi sie krecilo w glowie ze szok... normalnie miałam taki helikopter ze myslałam ze ebde wymiotowac.... a teraz z mezusiem czekamy an anszych gosci:)
 
reklama
Hej Dziewczynki!
Wesołego po świętach!!!:))
u mnie święta tez spokojne,chociaz nie mogłam jeść tego na co malam ochotę:(
mdli mnie na sama myśl o jedzeniu :( teraz jestem godna a jak pomyśle,ze mam coś zjeść robi mi się niedobrze,a własnie jestem w pracy i niewskazane są takie klimaty :p eh
ogólnie czuje się dziwnie,raz jestem najszczesliwsza na świecie a za chwile najbardziej nieszczesliwa,także raz krzycze z radości,a za chwile rycze,Moj narzeczony będzie miał przerabane,dopiero początek :p
wracam do pracy,miłego dzionka :))
 
witam
jestem tu nowa i mam nadzieje ze mi cos poradzicie kochalam sie z mezem 2 dni po okresie staramy sie o dzidzie okres mialam 07.12.2010a koniec 14.12.2010 stosunek byl dwa dni pozniej zaraz po stosunku 3 dni pozniej zaczol mnie bolec brzuch i jajniki teraz mam obrzmiale piersi ale mnie nie bola czesem zle sie czuje i jestem senna ale spac nie moge nie wiem czemu czy to moga byc objawy ciazy kiedy i jakie objawy powinny sie pokazac od czasu stosunku i kiedy moge zrobic test ciazowy tak zeby pokazalo cze jestem w ciazy czy nie wiem ze najlepiej zrobic test w dzien oczekiwanej miesiaczki ale chcialabym wiedziec juz wczesniej a dodam jeszcze okres mam nie regularny prosze pomozcie mi dziekuje
 
witam
jestem tu nowa i mam nadzieje ze mi cos poradzicie kochalam sie z mezem 2 dni po okresie staramy sie o dzidzie okres mialam 07.12.2010a koniec 14.12.2010 stosunek byl dwa dni pozniej zaraz po stosunku 3 dni pozniej zaczol mnie bolec brzuch i jajniki teraz mam obrzmiale piersi ale mnie nie bola czesem zle sie czuje i jestem senna ale spac nie moge nie wiem czemu czy to moga byc objawy ciazy kiedy i jakie objawy powinny sie pokazac od czasu stosunku i kiedy moge zrobic test ciazowy tak zeby pokazalo cze jestem w ciazy czy nie wiem ze najlepiej zrobic test w dzien oczekiwanej miesiaczki ale chcialabym wiedziec juz wczesniej a dodam jeszcze okres mam nie regularny prosze pomozcie mi dziekuje

z testem poczekaj do @ mi nawet w dzien spodziewanej nie pokazal ciazy ... dopiero 4 dni po lekarz stwierdzil wczesna ale i tak na wizyte musialam isc za dwa tyg bo nie bylo nic pewnego po 2 tyg widzialam juz bijace serduszko...
co do objawow to roznie z tym jest mi po tygodniu od owulacji piersi staly sie bardzo bolesne i na tym sie skonczylo...
ale moim zdaniem teraz powinnas miec owu bo przecietnie jest po 2 tyg od miesiaczki ...czekaj cierpliwie na okres i sie przekonasz tak to nic nie mozemy powiedziec kazda kobieta jest inna...
 
ivi musisz poczekać chociaż 10 dni od teoretycznego zapłodnienia i jak kupisz czuły test to może coś pokaże ale bardziej wiarogodny będzie robiony w dzien @... co do objawów to pierwszy symptom to podobno bolące piersi.. więc może się udało:)

a u mnie dziwnie.. pisałam wam ze mam przeczucie i objawy i dzis mam 24dc i w sumie piersi mnie już nie bolą wczoraj temp spadła do 36.7 więc pomyslałam że się nie udalo.. do tego zaczeło boleć mnie podbrzusze wiec pomyślałam że @ jak nic przyjdzie a tu dzis rano zdziwko bo temp 37.1! a @ nie ma... ja głupoty dostane w tym cyklu... już sama nie wiem co myśleć....
 
Bafinko u mnie z tempka bylo roznie raz taka raz taka rzucilam to bo oszalec mozna 7&&&&&&&&&&&& za ciebie kochana i dziekuje :) no malenstwo juz duze nawet nie sadzilam ze az tak urosnie liczylam na 2,5cm a ty ponad 3,5 hehe
 
hej dziweczyny powiedzcie mi jestem teraz po stosunku z mezem i zobaczylam kropke krwi do miesiaczki mam 8dni a sie boje jezeli moge byc w ciazy czy to jest cos normalnego :szok:
 
reklama
Do góry