reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam.
Podczytuje Was od jakiegos czasu, i trzymam za Was bardzo mocno kciuki. W tym miesiacu zaczelismy staranka o drugiego bobaska i z niecierpliwoscia czekam na 2 kreseczki, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do Waszego grona:-)
 
reklama
Witam:-)
U mnie dzis 18dc, czy możliwe aby już były jakieś objawy jeśli doszło do zapłodnienia??? Brzuch ciągle boli mnie jak na @, mam strasznie dużo śluzu i nie wiem co o tym wszystkim myśleć...z Majką jedynym objawem było brak @....

Bafinka trzymam kciuki żeby tym razem sie udało:-)
Anulka taka bezobjawowa ciąża jest najlepsza:-) ja z Majką nie miałam żadnych objawów, a moja koleżanka do 9 miesiaca wymiotowała...
 
Bafinka no właśnie ja też myślę ze to za wcześnie... kurcze w tym temacie to ja zielona jestem, bo niby mam córkę, ale z nią poszło bez problemów( tzn bez żadnych objawów) więc albo sie za bardzo nakręcam, albo już sama nie wiem co...spróbuje mierzyć temp, może coś z tego wyjdzie, a u Ciebie dziś jaka temp??? ile dni trwa Twój cykl??? może test by już cos wykazał, bo u mnie to raczej jeszcze nie
 
Test po 3 tygodniach od współżycia powinien pokazać prawidłowy wynik. Jednak lepiej zrobić sobie test w laboratorium z krwi lub moczu. Wynik prawidłowy bedzie po 10 dniach od współzycia koszt ok 30zł.
 
reklama
Dziewczyny, ja już kilka dni po współżyciu czułam, że jestem w ciąży- bolały mnie piersi (nawet na brzuchu nie mogłam już spać) i ciągnęło podbrzusze. Test zrobiłam tydzień przed @ i wyszły dwie kreski (oczywiście ta druga słabsza). Cykle miałam regularne 28-29 dniowe
 
Do góry