reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
heej Dziewczyny :-D jak tam przygotowania do swiat ? :D Swieta tuz tuz a nic nie czuc jak kiedys ;)) bynajmniej ja mam tak hmm moze dlatego ze od 3lat pracuje w wigilie aah ale chociaz z rodzina spedzi sie dzien przy stole i kg nam przybedzie hehe :D
 
u mnie przygotowania pelna para - dzis pieke ciasta - obowiazkowo jak na wigilie przystalao bedzie blok, 3bit i snickers.... :p
atmosfery swiat jakso tez nie czuje - bardziej mis ie to kojarzy se sprzataniem i gotowaniem - a i teraz wiem, ze @ przyjdzie do mnie w wigilie lub dzien pozniej... :((
 
kula hula no dokladnie tak jak piszesz :) i nie ma co smutac glowa do gory nie ten to nastepny raz fasolka bedzie :biggrin2: a kto wie moze jakas niespodzianka bedzie i ooo :-D Jak ja wiem ze nie jestem w ciazy to juz najechetniej chcialabym dostac ten okres bo brzuch to mi rozwali chyba :) i ciagle uczucie ze @ przyszla a tu nici yhm
 
wróciłam :)
gin wyliczyla mi termin tak jak Monili na 13 :p ale nic dziwnego jak bierze sie pod uwage ostatnia miesiaczke, a mialysmy w ten sam dzien :p
ale na podstawie usg wyliczyla 21 :)
czuje sie zupelnie normalnie :) tylko piersi mam inne, wieksze i bardziej wrazliwe :)))
pozdrawiam
Anulka te twoje fluidki to naprawde dzialaja! wiec teraz trzymamy kciuki za Bafinke i reszte staraczek :***
 
wróciłam :)
gin wyliczyla mi termin tak jak Monili na 13 :p ale nic dziwnego jak bierze sie pod uwage ostatnia miesiaczke, a mialysmy w ten sam dzien :p
ale na podstawie usg wyliczyla 21 :)
czuje sie zupelnie normalnie :) tylko piersi mam inne, wieksze i bardziej wrazliwe :)))
***

gratulacje kochana, to ktory tydz?
ja przelozylam wizyte z 29 i jutro o 10 rano ide, niepokoja mnie te ole brzucha i jeszcze dzis mialam jakies plamienie :-(
 
a85 Gratulacje kochana bardzo się ciesze :-)super naprawdę a jeszcze fajniej ze mamy ten sam termin moze nawet spotkamy sie w tym samym szpitalu:)hihih:tak:hihih noo fluidki dużo pomagają wiec przesyłam troszkę dla Bafinki i reszty staraczek:-)Powodzenia dziewczyny bedzie dobrze zobaczycie:-)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
kochane przesyłajcie fluidki ile sie da a ja ocieram sie o monitor żeby jak najwięcej ich wziąć...u mnie temp 36.9 wiem że może to dziwne ale dziś rano strasznie kuł mnie podbrzusze i od razu do neta i to może być implantacja.. wiem wiem mam się nie nakręcać ale ja czuje ż jestem w ciąży jak nie w normalnej to sobie uroiłam... śluzu mam tyle że jak robie siusiu to mi kapie! szok nigdy tak nie miałam.. ale mówię ja tak bardzo chce dzidzie że może sobie uroiłam..
 
Bafinkaja tez miałam tyle śluzu na początku i tez czułam ze jestem w ciąży;) hmm oby to była fasolka kochana trzymam kciuki;* no i ocieraj sie;)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry