reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Ja na ból piersi to nie mam co sie sugerować, bo zawsze mnie bola jak @ ma przyjśc, ale cos moja kotka strasznie do mnie lgnie, wcześniej taka nie była... nie wim czy ona może wyczuć coś takiego??
 
reklama
mnie też ciągnie podbrzusze bolały mnie sutki ale teraz przestały za to na brodawkach pojawiły mi się białe grudki pod skóra tak jak pryszcz ale nie da się wycisnąć... nigdy tak nie mialam wy tak macie???
 
Bafinka ja Ci nie pomogę, bo ja tak nie mam,jedynie co to dziś cały dzień ciągnie mnie podbrzusze tak jak na @ i czuje jakbym zaraz miała ją dostać, takie dziwne uczucie. W ogóle ja na piersi nie zwracam uwagi, bo jeszcze nie wróciły do normalności, ciągle mam pokarm po poprzedniej ciąży
 
heej dziewczyny :) ja to normlanie szalu dostane juz drugi tydz mi sie okres spoznie codziennie mam bole brzucha jak na @ a wczoraj na dodatek przez caly dzien mi lecial taki sluz lekko brazowy i myslalam ze za chwile bedzie @ bo czasami tak mialam chwilunie przed @ a bol brzucha jeszcze bardziej sie nasilil wieczorem jeszcze mialam przez chwile takie mldosci ze nie moglam slowa wydusic bo balam sie ze noo :zawstydzona/y: a dzisiaj sluz normlany wszystko ok no i te dwa testy robilam ale na kazdym jedna wyrazna krecha. Chcialam isc do gina ale w tym tyg juz nie ma miejsc dopiero po nowym roku. Juz sama sobie mieszam w glowie tu mysle ze byc moze ciaza ale zaraz ja wykluczam bo przeciez robilam testy i nici z nich i wymyslalam rozne choroby jak jakas nie normlana heh :zawstydzona/y:
 
bafinka białe grudki mam na sutkach, ale nie pamiętam, kiedy się pojawiły, czy już na początku, czy dopiero niedawno :/

migocia proponuję podejść do dowolnego laboratorium na test beta hcg- będziesz miała jasność, czy jesteś w ciązy, czy nie
 
Hej dziewczyny!!!
Ja mam problem z jedzeniem :( wiem,ze muszę się teraz zdrowo odzywiac a odrzuca mnie od wszystkiego :( najlepiej bym nic nie jadła :(
mam nadzieje, ze mi przejdzie i będę mogła normalnie jeść!
Miłego dnia :)
 
a85 mialam podobnie tez nie moglam jesc...z drugiej strony oczy by jadly a jak otworzylam lodowke to jezyk deba stawal dzis mam to samo juz bym sniadanie zjadla ale na sama mysl to ble...
 
ojj biedactwa szkoda mi was dziewczyny... ja mam znowu tak ze jeść mogę a zwłaszcza wszystko co ostre i pikantne;) mężuś po pracy kupuje mi Leysy ostre chili albo ostra golonka:) normalnie ze ostre to dam się pokroić;) tylko kurcze nie wiem czy to dobrze ze ja tak jem ostre....
 
reklama
A ja to bym teraz tylko slodkie jadla...wczoraj zjadlam sledzie i zagryzlam czekolada... a dzis czuje sie fatalnie, mdli mnie i ten brzuch ciagle boli, nie wiem czy to normalne...moze to wcale nie ciaza tylko cos innego sie przyplatalo??? sama juz nie wiem
Bafinka no wlasnie nie wiem jak z ta szyjka... sama jestem ciekawa
 
Do góry