reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

kula hula nono taki prezencik super :) teraz bedziesz leczyc mezusia:)) a u mnie święta super mijaja :) w wigilie było spokojnie ale wesoło;) wczoraj było masę ludzi..to lubię najbardziej;) w nocy oczywiscie spac nie mogłam i tak mi sie krecilo w glowie ze szok... normalnie miałam taki helikopter ze myslałam ze ebde wymiotowac.... a teraz z mezusiem czekamy an anszych gosci:)
 
reklama
Hej Dziewczynki!
Wesołego po świętach!!!:))
u mnie święta tez spokojne,chociaz nie mogłam jeść tego na co malam ochotę:(
mdli mnie na sama myśl o jedzeniu :( teraz jestem godna a jak pomyśle,ze mam coś zjeść robi mi się niedobrze,a własnie jestem w pracy i niewskazane są takie klimaty :p eh
ogólnie czuje się dziwnie,raz jestem najszczesliwsza na świecie a za chwile najbardziej nieszczesliwa,także raz krzycze z radości,a za chwile rycze,Moj narzeczony będzie miał przerabane,dopiero początek :p
wracam do pracy,miłego dzionka :))
 
witam
jestem tu nowa i mam nadzieje ze mi cos poradzicie kochalam sie z mezem 2 dni po okresie staramy sie o dzidzie okres mialam 07.12.2010a koniec 14.12.2010 stosunek byl dwa dni pozniej zaraz po stosunku 3 dni pozniej zaczol mnie bolec brzuch i jajniki teraz mam obrzmiale piersi ale mnie nie bola czesem zle sie czuje i jestem senna ale spac nie moge nie wiem czemu czy to moga byc objawy ciazy kiedy i jakie objawy powinny sie pokazac od czasu stosunku i kiedy moge zrobic test ciazowy tak zeby pokazalo cze jestem w ciazy czy nie wiem ze najlepiej zrobic test w dzien oczekiwanej miesiaczki ale chcialabym wiedziec juz wczesniej a dodam jeszcze okres mam nie regularny prosze pomozcie mi dziekuje
 
witam
jestem tu nowa i mam nadzieje ze mi cos poradzicie kochalam sie z mezem 2 dni po okresie staramy sie o dzidzie okres mialam 07.12.2010a koniec 14.12.2010 stosunek byl dwa dni pozniej zaraz po stosunku 3 dni pozniej zaczol mnie bolec brzuch i jajniki teraz mam obrzmiale piersi ale mnie nie bola czesem zle sie czuje i jestem senna ale spac nie moge nie wiem czemu czy to moga byc objawy ciazy kiedy i jakie objawy powinny sie pokazac od czasu stosunku i kiedy moge zrobic test ciazowy tak zeby pokazalo cze jestem w ciazy czy nie wiem ze najlepiej zrobic test w dzien oczekiwanej miesiaczki ale chcialabym wiedziec juz wczesniej a dodam jeszcze okres mam nie regularny prosze pomozcie mi dziekuje

z testem poczekaj do @ mi nawet w dzien spodziewanej nie pokazal ciazy ... dopiero 4 dni po lekarz stwierdzil wczesna ale i tak na wizyte musialam isc za dwa tyg bo nie bylo nic pewnego po 2 tyg widzialam juz bijace serduszko...
co do objawow to roznie z tym jest mi po tygodniu od owulacji piersi staly sie bardzo bolesne i na tym sie skonczylo...
ale moim zdaniem teraz powinnas miec owu bo przecietnie jest po 2 tyg od miesiaczki ...czekaj cierpliwie na okres i sie przekonasz tak to nic nie mozemy powiedziec kazda kobieta jest inna...
 
ivi musisz poczekać chociaż 10 dni od teoretycznego zapłodnienia i jak kupisz czuły test to może coś pokaże ale bardziej wiarogodny będzie robiony w dzien @... co do objawów to pierwszy symptom to podobno bolące piersi.. więc może się udało:)

a u mnie dziwnie.. pisałam wam ze mam przeczucie i objawy i dzis mam 24dc i w sumie piersi mnie już nie bolą wczoraj temp spadła do 36.7 więc pomyslałam że się nie udalo.. do tego zaczeło boleć mnie podbrzusze wiec pomyślałam że @ jak nic przyjdzie a tu dzis rano zdziwko bo temp 37.1! a @ nie ma... ja głupoty dostane w tym cyklu... już sama nie wiem co myśleć....
 
Bafinko u mnie z tempka bylo roznie raz taka raz taka rzucilam to bo oszalec mozna 7&&&&&&&&&&&& za ciebie kochana i dziekuje :) no malenstwo juz duze nawet nie sadzilam ze az tak urosnie liczylam na 2,5cm a ty ponad 3,5 hehe
 
hej dziweczyny powiedzcie mi jestem teraz po stosunku z mezem i zobaczylam kropke krwi do miesiaczki mam 8dni a sie boje jezeli moge byc w ciazy czy to jest cos normalnego :szok:
 
reklama
Do góry