reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
ja tez wlasnie mialam bialy sluz i przeczucie :) chociaz nie do konca w nie wierzylam :) i mimo wszystko zaskoczyly mnie dwie kreseczki, bo myslalam, ze po prostu sie nie uda...
dzisiaj sie cos zle czuje od rana :( ale mam akurat wolne, wiec moge sie tak czuc :p
ocieraj sie Bafinka ocieraj!!! musi sie udać~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:)))
 
Bafinka trzymam kciukasy i... ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :tak: ;-)
 
Dziewczyny ja jutro rano wyjeżdżam na święta:) także chce wam złożyć życzenia i mam nadzieje ze po świętach przybędzie znowu nas;) trzymam kciuki za wszystkie staraczki:)Bafinka będzie dobrze:)wierze w to:)


•♥•Święta szybko się zbliżają,•♥•
•♥•w święta ludzie się kochają.•♥•
•♥•Przy dzieleniu się opłatkiem,•♥• •♥•płyną z oczy łzy ukradkiem.•♥•
•♥•Życzymy sobie wszystkiego•♥• •♥•najlepszego, dając w policzek♥• •♥•całusa wielkiego.•♥•
•♥•W nocy Jezus się urodzi•♥•
•♥•i serduszka nam odmłodzi.•♥•
•♥••♥••♥•Wesołe święta......♥•
•♥•oby takie były i oby wszystkie•♥•
•♥•życzenia się spełniły.•♥•´ ¦ ¦ ¦ ¦

_______________./\.
____________ __>_<_
_____________Ѽ.\/ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'.
_(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█)
_____________▓▓▓▓▓___________
__________▓▓▓▓▓▓▓▓▓____ Wesołych Świąt mocno ściskam:*
 
czesc dziewczyny
bylam dzis u ginka, stwierdzil ciaze, 5 tydz, niestety jak to okreslil jest jajeczko ale brak narazie kurczaczka- za tydz lub 1.5 mam przyjsc i bedziemy szukac kurczaczka ;-)

dostalam luteine:-(, troszke sie martwie, oby wszystko bylo w porzadku

bafinka- czuje ze bedzie fasolka, trzymam kciuki
 
zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie,prezentów tyle ile słoń uniesie, szczęścia większego niż pałac kultury, przygód ciekawszych niż szkolne lektury. Życia dłuższego niż włoskie spaghetti. Snów kolorowych jak barwne konfetti, słodyczy słodszej niz tort karmelkowy dobrych przyjaciół na wieczór zimowy tego z całego serca wam życzę no i tego najbardziej upragnionego maleństwa. Spokojnych świąt
 
zajrzalam tutaj na chwilke.. Bafinka zycze aby wigilijny wymarzony prezent wlasnie sie rozwijal w twoim brzuszku:)

P.S. napisz mi na PW czy jestes na diecie, jakiej? bo ladnie Ci waga schodzi..
 
Wesołych Świat kochane ! ; ** Zycze wam szczescia radosci milosci a najbardziej to aby fasolki sie zdrowo rozwijaly i zeby tych fasolek bylo jak najwiecej ; **
 
reklama
Do góry