reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

sama nie wiem czy to okres :((((( takie plamienia mam, że od rana bez tampona i majteczki jeszcze czyste..:(

temperatura ciala o 6 rano to 36,4 - 36,5 a na dole: 37.2-37,3
brak żadnych oznak, oprócz braku miesiączki
Test negatywny (zapłodnienie liczymy że było 12/13)
ost. okres 30,09 (4 dni)
siku wczoraj 5 razy dziennie, 0 razy w nocy.
Brak zmęczenia, nie jestem senna, nie jest mi niedobrze, nie omdlewam, nie kręci mi sie w głowie, nie bolą mnie piersi, nie mam żadnych zaczerwień, żądnych żyłek. Biust jest nieco wiekszy i syfki mi wychodzą na ramionach i twarzy. Brzuszek mnie jeszcze nie boli. Czuję sie dobrze, przeszło rozdrażnienie i płaczliwość ale dalej sie stresuje ze to ciaza i jestem troche niespokojna..czy to dalej moze byc ciaza? czuje sie wlasciwie dobrze...tylko niepotrzebne te nerwy, to już 8 test ciazowy chyba.. :D
 
reklama
Cześć
Kiedyś tu pisałam o swoich podejrzeniach ciążowych. Niestety nic z tego.
NAT tak jak piszą dziewczyny - masz grzybicę, a brak okresu może byc spowodowany przez to. Chociaż zdarza się że i to jest objawem ciąży. Ale pisałaś że zmieniłaś klimat i miejsce, zaczęłaś studia a do tego brak okresu no i się skumulowało. Nie nakręcaj się że to ciąża. Kup test innej firmY.
ANULKA i SOSO ja miałam podobnie. Piersi bolały, podbrzusze na samym środku też i do tego kłuło, chwilami niedobrze. Zrobiłam testy i negatywne. Miałam nadzieję że kłamią bo te objawy były typowo ciążowe. Niestety przyszła@ w dniu, którym miała przyjść.
Soso nie myśl że jesteś bezpłodna:no:, bo my starające się niestety takie myśli mamy. Najlepsze to są wpadki:tak:, człowiek się nie martwi i nie zastanawia.

Mam nadzieję że częściej będę do was zaglądać, i będziemy razem testować. W chwili obecnej mam owulke. Zobaczymy za miesiąc.
 
te testy byly rozne: Amil , Pre-test, Baby test, Nordtest jeszcze dwa jakies mniej znane :) dzisiaj pokazalo ze negatywne, no i te plamienia...to mi nie przypomina okresu..?
 
net nie panikuj to na pewno nie ciąża tylko ta grzybica a @ ci się rozkręci na dniach:-p
soso a robiłaś sobie wszystkie badania?? niesmutaj każda z nas ma takie dni kiedy myśli ze już napewno się nie uda ale nie można tracić nadziei.. tulee:sorry:
witam też nową staraczkę:-)
 
wiecie co? Nie miejscie mnie za dziką♠, ja bym chciała te dziecko..znaczy..mogłabym je mieć- tyle że chłopak nie gotowy, oboje zaczelismy studia i ejgo mama jakby sie dowiedziała...jak sie dowiedziała o jego byłej ze jest w ciązy to wyladowala w szpitalu na atak serca..ona jest dla nieego nadopiekuncza, o wszystkim za niego decyduje i cale zycie mu ustawia..nie umialabym ani ja ani on jej powiedzieć, znienawidzilaby mnie, a tym bardziej dlatego ze ja i on mieszkamy razem i na to sie po wielkich prosbach zgodzila, bo wiedziala ze jak nie zamieszkamy to bedziemy sie spotykac po zajeciach i tracic czas na spotkania ktory by byl na nauke..i dlatego..heh..
bo moja mama wszystko wie, i jest ze mną, rozumie mnie i nic nie mowi nie krzyczy, powiedziala ze co bedzie to bedzie iz e sobie poradzimy..
a chlopak zdenerwowany zestresowany, mysli tylko o tym zebym nie byla..
 
nat a czy to nie lepiej zrobic bete?? juz ze 3 bys zrobila za te 8 testow, a wynik w ciagu paru godzin, mozesz nawet zadzwonic i sie zapytac o wynik i Ci powiedza, po co te nerwy?? szkoda, ze w piatek nie zrobilas, bo jutro zamkniete...:((
a ja wczoraj bylam na blyskotece, wypilam jedno piwo i dzis rano wstalam blada... pewnie wody do piwa za duzo dolali:/
czekam na @, wiem, ze przyjdzie na pewno, tylko moglaby juz to zrobic to bym odliczala dni do plodnych, a tak to bez sensu nic nie mozna juz zrobic w tej kwestii heheh,
 
reklama
Do góry